Kitap önerileri

Yakup Kadri Karaosmanoğlu'nun yazmış olduğu Yaban romanını ve Talip Apaydın'ın Köy Enstitüsü Yılları kitabını öneririm. İkisi de beni ilk sayfalarından itibaren kendine çekmişti. Konuları muhteşem. Sana da kesinlikle tavsiye ederim. İkisinin de kişisel gelişimine son derece katkı yapacak kitaplar olduğunu düşünüyorum. İyi ki okumuşum dediğim kitaplardandır.

Köy Enstitüsü Yılları

Yaban

Yakup Kadri Karaosmanoğlu'nun yazmış olduğu Yaban romanını ve Talip Apaydın'ın Köy Enstitüsü Yılları kitabını öneririm. İkisi de beni ilk sayfalarından itibaren kendine çekmişti. Konuları muhteşem. Sana da kesinlikle tavsiye ederim. İkisinin de kişisel gelişimine son derece katkı yapacak kitaplar olduğunu düşünüyorum. İyi ki okumuşum dediğim kitaplardandır.

Köy Enstitüsü Yılları

Yaban
Çok minnet duyuyorum hocam.

Kitap okumak gözü bozuyor iken saatlerce parlak ekrana bakıp okumak göze zarar verir mi? çevrenizde gördünüz mü?
Çevremde e-kitap okuyan yok ama zararı olacağını düşünüyorum dakikalarca parlak bir ışığa bakmak zarar verir bence internet'ten bir bakmanı tavsiye ederim.

Çok minnet duyuyorum hocam.

Estağfurullah. Bu kitapları okuyacak olman beni yeterince sevindirir. Biraz da eski kitaplardan önerdim ki yeni kelimeler katabilsin. Öte yandan eski Türkçe ile de içli dışlı olmak istersen Cumhuriyet Tarihi edebiyatına da yönelmeni ve o dönemlerdeki şairlerin-yazarların yazdığı mektupları okumanı, eserlerini incelemelerini öneririm. Zaten sürekli o eski sözcükleri gördükçe, anlamlarına baktıkça vesaire insan bir noktadan sonra o konu için kendini bayağı geliştirmiş oluyor.

Aklıma gelmişken bu kitabı da önerebilirim. Şu Çılgın Türkler - Turgut Özakman | kitapyurdu.com Benim için yeri çok önemli ve belki de 2. defa okunulabilecek tarzda bir kitap. Çok fazla bilgi içeriyor. Konunun başlarında istemiş olduğun her şeyi verebilecek bir kitap olduğuna inanıyorum. Okurken de sürekli not alabileceğin, bilmediğin birçok şeyi öğreneceğin bir kitap olacaktır. Sana kalmış ama ben üçünü de kesinlikle tavsiye ederim. İlgini çekmiştir umarım.

Dilersen varsa eğer Gmail hesabını ver sana güzel bir kitap listesi atabilirim bununla ilgili gayet güzel romanlardır herbiri. Buraya da atabilirimde bir türlü yapamadım PDF olarak atamıyorum buraya telefondan bilen varsa gösterebilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dilersen varsa eğer Gmail hesabını ver sana güzel bir kitap listesi atabilirim bununla ilgili gayet güzel romanlardır herbiri. Buraya da atabilirimde bir türlü yapamadım PDF olarak atamıyorum buraya telefondan bilen varsa gösterebilir mi ?
Google hesabınıza atıp oradan buraya atabilirsiniz. Email isteyip tek tek atmak yasak. Ayrıca forum etiğine de aykırı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı