Kitap tavsiyesi

Robert Charles Wilson'dan Dönüş üçlemesi(bilim kurgu), John Verdon'dan "Aklından Bir Sayı Tut"(polisiye) okuyabilirsin ben baya sevdim açıkçası.

Güzel kitaplara benziyor tavsiye için sağ olun.
Çok çok beğendiğim bir kitap geldi aklıma.
Anton Çehov- 6. Koğuş
Durum hikayesi, bazıları kesinlikle olay arıyor hikayelerde. Lakin yinede şiddetle okumanı tavsiye ederim.
Stefan Zweig - Satranç - Olağan Üstü Bir Gece - Amok Koşucusu - Mecburiyet - Korku

Çok çok beğendiğim bir kitap geldi aklıma.
Anton Çehov- 6. Koğuş
Durum hikayesi, bazıları kesinlikle olay arıyor hikayelerde. Lakin yinede şiddetle okumanı tavsiye ederim.
Stefan Zweig - Satranç - Olağan Üstü Bir Gece - Amok Koşucusu - Mecburiyet - Korku
Anton Çehov kitaplarını pek fazla sevmiyorum. "Satranç " adlı kitabı okumuştum ama diğerlerini merak ettim belki onları da alırım. Sağ olun.

Polisiye isterseniz Bellek var "Guillaume Musso"dan ayrıca Türk Polisiye isterseniz Ahmet Ümit´in "Patasana" kitabını öneririm.

Merhaba arkadaşlar.
Evde kaldıkça canım sıkılıyor ve kendimi kitap okumaya başladım fakat evdekileri bitirdim. Kitap öneriniz varsa alabilirim. Felsefi ve aşk kitapları hariç daha çok aksiyon benzeri askeri kitap olabilir veya tarihi olsun o konu da fark etmez.
Stephen King okumaya başla.
En iyi kitabı bence Hayvan Mezarlığı.

Polisiye isterseniz Bellek var "Guillaume Musso"dan ayrıca Türk Polisiye isterseniz Ahmet Ümit´in "Patasana" kitabını öneririm.
Polisiye kitaplar favorim. :) Sağ olun.
Stephen King okumaya başla.
En iyi kitabı bence Hayvan Mezarlığı.
Bİrçok kişi Stephen King tavsiye ediyor. Herhalde onunla başlayacağım sağ olun.
Martin Eden, Empati, Olasılıksız, Serenad öneririm.

Anton Çehov' un Üç Yıl adlı kitabına bakabilirsiniz.
Araştırırım güzel ise alırım sağ olun.

*Kızıl Nehirler (Polisiye/Gerilim)
*Metro serisi (2033-35)
*Zülfü Livaneli'nin kitapları (İlk okuduğum Konstantiniyye Oteli'ydi ve çok hoşuma gitti.)
*Kukla Ustası (Jan Coffey'in kitabı)

bunları tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı