Kıyafet alacak param yok

Kafanıza takmayın bu kadar. Moda önemsiz bir şey.
Galerimi bir açsam son 3 yıldaki tüm fotoğraflarımda aynı kıyafetler var.
Alacak olursam bile H&M gibi yerlerden değil, Maltepe pazarından alıyorum. Oysaki gelirim de günümüz şartları için iyi.

Yok be kardeşim 2 3 tane giysim olsun yeter diyorum 800 TL pazar da 600 TL.

Mahallenize kurulan pazarı bir gün baştan aşağı gez. Ben de eskiden sallar geçerdim pazarı ama çok güzel ürünler denk geliyor. Geçen sene 3 parça tshirt 25 TL'ye almıştım hala taş gibiler o herifi de bir daha bulamadım artık nereden indirmiş de o fiyata satıyordu Allah bilir.

Sizin Z kuşağının (sen nesin bilmiyorum ama) en sevdiğim özelliği bulduğunu üzerine geçirmesi ve marka takıntısının çok az olması. Bir spor ayakkabıları marka seçiyorsunuz onu görüyorum ama yine de o Balenciaga giymiş kekolardan daha zevklisiniz. Sen dediğimi yap bulursun bir şeyler.

Mahallenize kurulan pazarı bir gün baştan aşağı gez. Ben de eskiden sallar geçerdim pazarı ama çok güzel ürünler denk geliyor. Geçen sene 3 parça tshirt 25 TL'ye almıştım hala taş gibiler o herifi de bir daha bulamadım artık nereden indirmiş de o fiyata satıyordu Allah bilir.

Sizin Z kuşağının (sen nesin bilmiyorum ama) en sevdiğim özelliği bulduğunu üzerine geçirmesi ve marka takıntısının çok az olması. Bir spor ayakkabıları marka seçiyorsunuz onu görüyorum ama yine de o balenciaga giymiş kekolardan daha zevklisiniz. Sen dediğimi yap bulursun bir şeyler.

Düz siyah severim ben :D Z kuşağı mantığı yok bende.

Nerede olduğunu unuttum ama Mavi'nin bir mağazasının yanında pazar gibi bir şey var. Ürünlerin bazıları defolu veya 1-2 tane kalmış oluyor. Fiyatlar inanılmaz ucuz.

Ürünler Mavi'nin bu arada.

açıkçası bende bayadır alamıyorum hatta çevremdeki insanların çoğu bile hemen alamıyor genellikle ya parasını biriktirip bende alıcaksam böyle yapıyorum yada arkadaşlarında dediği gibi ailesi borca giriyor öyle alıyorlar haftalık harçlık alıyorsan az bir kısmını kenara bırakmaya çalış.

Geri
Yukarı