Kız arkadaş edinememek

• Konuyu başlatan aKuu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 1B
İnekten ziyade dış görünüşüne ve bakımına önem veriyorsan bu dünyanın her yerinde böyle değil. Sadece Türkiye'de geçerli. İnek ayrı, bakımlı ve düzgün giyinen ayrı.
Buna kesinlikle katılıyorum. Efendi düzgün insanlar genellikle daha genç kitlede tercih edilen insanlar değiller. Tabi bazıları var ilişkisi olan, kafası çalışan 2-3 kızın erkenden kaptığı çocuklar. Ama nadir. Dediğin gibi klasik Türk kızı kafası. Bazılarının beyinleri 25-30'larda yerine oturuyor, bazıları ise 70'inde bile aynı kalıyor.

İnekten ziyade dış görünüşüne ve bakımına önem veriyorsan bu dünyanın her yerinde böyle değil. Sadece Türkiye'de geçerli. İnek ayrı, bakımlı ve düzgün giyinen ayrı.
Sonuç itibariyle erkek biri ne bakımı yapacak ki? Hadi diyelim spor falan yapıyor yine iyi efendi çocuk kafasından cikamazsan aynı duruma geliyorsun tek fark su yurtdışında drillci zenci tipler iş yapıyor.

Nasıl bir nesile denk gelmişiz anlamadım gitti. Nerede p** eleman varsa onlar seviliyor, değer görüyor.

Yanlış anlamazsan sen neden sevilip değer göresin? Senin özelliğin ne ve sen kimsin?

İstedikleri kadar p olsunlar, kadınlara sana göre ulaşabiliyorlar ve sen de bu konuda olduğu gibi nazını yapıyorsun. Onların senden tek farkı, aksiyon alabiliyor olmaları. Hormonlarını baskılamayan ve bundan da çekinmeyen, kızlara yaklaşıp cesaretli olabilen adamlar. Sen ise daha kızlara merhaba bile diyemiyor, uzaktan izlemekle yetiniyorsun. Çoğunun muhtemelen senin varlığından bile haberi yok. Sen o kızları hak ediyor musun, hak edecek ne yapıyorsun ve ne yaptın bunu sorguladın mı hiç?

Klasik Türk kızı, serseri veya kaslı tipin yanında gezer birkaç hafta veya ay sonra ağlar.

Klasik Türk erkeği de o kızların arkasından ağlar.

Yanlış anlamazsan sen neden sevilip değer göresin? Senin özelliğin ne ve sen kimsin?

İstedikleri kadar p olsunlar, kadınlara sana göre ulaşabiliyorlar ve sen de bu konuda olduğu gibi nazını yapıyorsun. Onların senden tek farkı, aksiyon alabiliyor olmaları. Hormonlarını baskılamayan ve bundan da çekinmeyen, kızlara yaklaşıp cesaretli olabilen adamlar. Sen ise daha kızlara merhaba bile diyemiyor, uzaktan izlemekle yetiniyorsun. Çoğunun muhtemelen senin varlığından bile haberi yok. Sen o kızları hak ediyor musun, hak edecek ne yapıyorsun ve ne yaptın bunu sorguladın mı hiç?
Akşam haberlerine çıkmayı seviyorlar günümüz kızları bence, o yüzden değer görüyor bu erkekler. (!) Biliyoruz hocam bu ilişkilerin sonunu, kahin olmaya gerek yok tahmin etmek için.

Akşam haberlerine çıkmayı seviyorlar günümüz kızları bence, o yüzden değer görüyor bu erkekler. (!) Biliyoruz hocam bu ilişkilerin sonunu, kahin olmaya gerek yok tahmin etmek için.

Sen benim soruma cevap vermedin. Sırf sana bakmıyorlar diye şu anda ağlayıp zırladığın Türk kızlarını kötülemen çok büyük bir acizlik.

Sen benim soruma cevap vermedin. Sırf sana bakmıyorlar diye şu anda ağlayıp zırladığın Türk kızlarını kötülemen çok büyük bir acizlik.
Nerede kötülemişim ben Türk kızlarını? Soruna gelirsek evet konuşmak konusunda sıkıntılar yaşıyorum kabul ediyorum zaten.

Ama kötülediğim ağladığım falan yok kendin uydurmuşsun, ben tercihlerini anlamakta zorluk çektiğimi belirttim.

Nerede kötülemişim ben Türk kızlarını?

Az önce yazdığın mesajda. Ayrıca nasıl çekemiyorsan onların tercih ettiği erkekleri küçümseyip (!) işareti yazmışsın. Narsisizm yetmiyormuş gibi bir de çekemediğin kişileri aşağılayıp, sonra neden senin yüzüne bile bakmadıklarından yakınarak aşağılık kompleksini sağlamlaştırıyorsun.

Soruna gelirsek evet konuşmak konusunda sıkıntılar yaşıyorum kabul ediyorum zaten.

O zaman sorunu belirlediğine göre, çözümünü de bilmen lazım.

Bu mevzuyla alakalı az önce bir konu açtım. Umarım faydalı olur.

@bbiwy kimsenin çekemediği falan yok sadece kızların tercihleri inanılmaz mantıksız. Gidip de capulcu gibi tiplerle takılıp sonra değer gormeyi bekliyorlar. Yani hak etmek için yapman gereken pek bir şey yok diyim. Çocuğun da haksız olduğu yerler var ama bu kendiyle alakalı olan şeyler. Kızlarla alakalı söylediği şeyler dibine kadar doğru. Ama işte nedeni de su hayatında bir tane düzgün kitap okumamış bir tane spor yapmamış bütün gün sosyal medyadan ilgi dilenen kızlardan mantikli kararlar beklemek yanlış aslında. Bunun farkında değil ve bizim toplumumuzda böyle kişi sayısı maalesef ki çok fazla.

Peki ben ne yapıyorum bjj+fitness yapıyorum bunun dışında sınava hazırlanıyorum o da gayet iyi gidiyor ve kitap okuyup kendimi geliştiriyorum. İlerdeki hayalim ise zeki kültürlü güzel olsa da baya iyi olur böyle bir kız arıyorum yani. Mizmizlanmak cidden saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı