Kız arkadaş geri sayım hikayesine yanıt verdi

Şahsen bende bilgisayar var onda yok henüz, oyun oynamayı seviyor ve tek oynayabildiği düzgün oyun PUBG Mobile. Yalnız veya tanımadıklarıyla vakit geçireceğine benle geçirsin sıkılmasın diye emülatör ile eşlik ediyorum. Zaten yeteri kadar vakit geçirince o da ben de kendimize vakit ayırmaya kafa dağıtmaya gidiyoruz. Yani dengeyi kurabilirsen yalana falan gerek kalmıyor pek.
Şakasına demiştim ama benim ilişkim çoğunlukla sanal üzerinden olduğundan dolayı 7. Yılın sonunda anlatacak bir şey kalmadı ve oyunlara girelim dedik ama...
Olmadı be :p
İyi forumlar, iyi uykular!
Bu saate forumdan dolayı ayakta değilim, özlüyorum hüü.

Şakasına demiştim ama benim ilişkim çoğunlukla sanal üzerinden olduğundan dolayı 7. Yılın sonunda anlatacak bir şey kalmadı ve oyunlara girelim dedik ama...
Olmadı be :p
İyi forumlar, iyi uykular!
Bu saate forumdan dolayı ayakta değilim, özlüyorum hüü.
Sanaldan zor hocam ya görüşmek yan yana olmak güzel şey. 7 yıl baya uzun adınıza üzüldüm, iyi geceler. :)

Şu anda ne olduğumuzdan emin değilim ilk başta flört olarak başladık sonra bir ara soğuk yaptı sonra ara sıra yazdı falan derken şimdide bu hikayeye cevap verdi bende kıza böyle cevap verdim ama kız bana hiçbir zaman friendzone atmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı