Kız arkadaş yapma rehberi #2

@Silinen üye

Tanımadığın bir kızsa diskoda dans ede ede kelaynak gibi yanına yaklaşabilirsin.

"Merhaba. R&B mi sizinki? Ah evet. Benim ki de R&B. Elimden geldiği kadar." :D

"Bu arada nerede kalıyorsun?" Diye devam edersin oradan. :D

Tanıdığın bir kızsa, "Betül bu akşam bana biraz edebiyat çalıştırır mısın? Hiç not almadım da."

Divan Edebiyatı'ndan başlarsınız. Oradan İkinci Yeni. Sonra Aleyna Tilki. Sonra koyu bir muhabbet. Tamamdır. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye Hocam o maalesef filmlerde oluyor.[emoji20] kalabalıkta göz göze gelip kızı tutunca yıldırım yerine yumruk filan çarpmasın. Tam yere düşerken onu tutuyoruz. Ardından tatlı bir tebessüm ve O anki mutluluk hissi... En sevdiğiniz şarkının melodisi içinizde kelebeklerin uçuşmasına yol açarken bir anda kızın yüzünüze patlattığı tokat. Ve o kadar kişinin arasında rezil olmak.[emoji20]

@Silinen üye Hocam o maalesef filmlerde oluyor.[emoji20] kalabalıkta göz göze gelip kızı tutunca yıldırım yerine yumruk filan çarpmasın. Tam yere düşerken onu tutuyoruz. Ardından tatlı bir tebessüm ve O anki mutluluk hissi... En sevdiğiniz şarkının melodisi içinizde kelebeklerin uçuşmasına yol açarken bir anda kızın yüzünüze patlattığı tokat. Ve o kadar kişinin arasında rezil olmak.[emoji20]
Hocam doğru kişiliğe göre değişir. Karşımızdaki kız egoist, kibirli bir tipse ağzınıza çakar.
Efendi biriyse belki dediğim gibi yıldırım aşkı olabilir.
Utangaç biriyse ''Sorun yok'' deyip hemen kaçar. :D

Erik kıza bi' omuz attın mı kızdan direk kırmızı kart yersin. :D

Paran olsun yeter. Senin aramana bile gerek kalmaz.
1.jpg

Senin taktikle yanıtlayım:
tofas-sahin-resmi19.jpg

+
maxresdefault.jpg

+
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sultanbeyli-kiz-teknik-ve-meslek-lisesi-1.jpg

Tamamdır. :p

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı