Kız arkadaş yapma taktikleri

Niye sürekli erkekler uğraşıyor? Türkiye hariç bizim kadar kızlara yaranılmaya çalışılan başka bir memleket varmı merak ediyorum.

Millet onu dalga konusu sanıyor ama çoğu yerde öyle zaten. Belçikada yaşayan kuzenim, ardından koşan kızla (İtalyan) 5-6 sene sonra nişanlandı, iki hafta sonrada düğünleri var.
Biraz ağır bir tabir olacak ama Türk kızlarının bir taraflarını bizim erkek tayfası kaldırıyor, sonra uğdaş dur. @ShadYaqz

Ülkemizin kızları kendini bulunmaz Bursa kumaşı sanıyor, tabii dediğin gibi asıl suç onları böyle hissettiren 'aç' erkeklerimizde.

Benim 2 kuzenim İsveçli ve orada yaşıyor, adamın peşinden koşan kızları emin ol sayamadık. Benim kız arkadaşım da Polonyalı, bana açılan o oldu. Belki bu da ağır olacak ama yere göğe sığdıramadığımız yerli kızlarımızdan her alanda 3-4 gömlek üstün biri kendisi.

İşler Avrupa'da gerçekten böyle yürüyor ama kafa yapısı değişmedikçe -ki bu en zor iş- değişim beklemek zor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı