Kız Arkadaş Yapmak İstiyorum

Hocam bütçe belirtin.
James Eşek’ten almayın.
Rampage gibi markalara da güvenmeyin pudrayla anime kızına benzetiyorlar pudra gidince gg.

Konu sahibine mesajım:
Güzel arkadaşım burda dalga geçtim biraz pardon ama bu böyle şak diye olacak bir şey değil.
Sen doğru insanı bulmaya çalış :)

Ölesiye yapmak istiyorum, ne yapacağım yardım edin?
  • 2 tepeleme yemek kaşığıtereyağı
  • 2 tepeleme yemek kaşığımısır unu
  • 1 su bardağısu(oda ısısında)
  • 1 kasekolot peyniri
  • 1/2 çay bardağıkaynar su
  • 1 silme tatlı kaşığıtuz
  • Tereyağını mümkünse bakır bir tavaya alın ve yağ eriyip köpürünce üstüne mısır ununu ekleyin.
  • Mısır ununun rengi dönene dek kavurun. Ardından bir su bardağı suyu ve tuzunu ekleyin.
  • Suyu çekene dek kavurun ve suyu iyice ektikten sonra içine kolot peynirini ilave edin.
  • Peynir tamamen eriyip, suyunu çekene dek karıştırarak kavurun.
  • Peynir de eridikten sonra kaynar suyu ekleyin, suyu çekip uzayan bir kıvam aldığında ocağın altını kısın.
  • Tereyağı hafifçe üstte biriktiği zaman kuymağınız hazır demektir. Sıcak sıcak servis edin.

Kazanımızı kamp ateşine ekliyoruz kızın adı yazan bir kağıdı kazana ekliyoruz eğer ciddi düşünüyorsan yüzüğü kazana ekliyoruz. Kazanın içindekileri karıştırıyoruz sonra kazanın en fazla 1 metre uzağında yağmur dansı yapıyoruz. Ya bu oyun hamuru değil ki yapacaksın.
  • 2 tepeleme yemek kaşığıtereyağı.
  • 2 tepeleme yemek kaşığımısırunu.
  • 1 su bardağısu(oda ısısında)
  • 1 kasekolot peyniri.
  • 1/2 çay bardağıkaynar su.
  • 1 silme tatlı kaşığıtuz.
  • Tereyağını mümkünse bakır bir tavaya alın ve yağ eriyip köpürünce üstüne mısır ununu ekleyin.
  • Mısır ununun rengi dönene dek kavurun. Ardından bir su bardağı suyu ve tuzunu ekleyin.
  • Suyu çekene dek kavurun ve suyu iyice ektikten sonra içine kolot peynirini ilave edin.
  • Peynir tamamen eriyip, suyunu çekene dek karıştırarak kavurun.
  • Peynir de eridikten sonra kaynar suyu ekleyin, suyu çekip uzayan bir kıvam aldığında ocağın altını kısın.
  • Tereyağı hafifçe üstte biriktiği zaman kuymağınız hazır demektir. Sıcak sıcak servis edin.

Sağ olun kuymak tarifi arıyordum bende.

Sevgili tarifini bulamadım ama lahmacun tarifi var elimde. Sevgiliden daha mutlu eder.

Botgirl.
Tuz şeker baharat ve iyi olan her şey bunlar güzel kız bulmanın püf noktaları ama içine kimyasal atmayacaksın toksik oluyor.

Geri
Yukarı