Kız arkadaşa güvenememek

Çok sevdiğim bir söz var;

'En tatlı bal bile tadıldıkça bıkkınlık verir. Onun için ölçülü sev.'

Bu sözden nasıl bir anlam çıkaracağın sana kalmış, naçizane tavsiyem üstüne çok düşme gerektiği kadar ilgilen.

Arkadaşlar kız ile konuştum biraz yumuşadı. Velisi falan geldi okula. Sınıfı değişecekmiş o X'in. Sadece sınıf değişikliği ile biteceğini sanıyor. Ki onu da kendisi istemiş, yoksa hiçbir şey yapılmamış. Sinirden titriyorum.

Yalnız ortada taciz var ve o bahsettiğin çocuğun siciline işlenmesi gerekiyor. Eğer yeterince tanık var ise emniyet müdürlüğüne gidip, o çocuğun adını ve soyadını verin. Bakın bakalım siciline işleyince neler yapacak :) Kedi gibi olur artık. Not: Bu arada iyi dayanmışsın, ben olsaydım o çocuğu yaşatmazdım.

Kız için bile olsa sicilini riske atma.

disiplin vs vs olmasa
İyi dayanmışsın, ben. olsam sokakta önünü keser ve öldüresiye döverdim, ahlaksızın teki olmasını geçtim kendisini istemeyen ve bir başkasını seven birisine sahip olmaya çalışmak (kısada tecavüz) kadar rezil bir duygu olamaz böyle bir durumda, emniyete gidin bence kanıtlayabilecekseniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı