Kız arkadaşım hamile kalmış olabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlenmeden yapılması sadece dinlerde sakıncalı. Ayrıca bunun çok önemi yok. Adam direkt günah yapma demiş. Alnında Müslüman yazıyor sanki.

Neden sakıncalı olsun orta çağ'da mı yaşıyoruz?
Sizin kızınız evlenmeden, tanımadığınız bir adam ile cinsel ilişki yaşasa bunda bir sorun yok mu? Bir de sonra kızı bırakıp gitse.
"Kızınız" diyorum çünkü genelde erkek çocuğu için sorun olmuyor gibi bir hatalı düşünce var toplumda.

Zaten bir regl dönemi yaklaşık 28 gün sürüyor. Yani en son 23 Mayıs'ta regl olduysa herhangi bir sıkıntı yok (çünkü yaklaşık) ancak bir hamilelik testi olmasında yarar var çünkü prezervatifiniz yırtılmış olabilir. Hızlı olmanızda fayda var çünkü eğer geç kalırsanız kürtaj gibi yöntemlerden yararlanamayacaksınız. O yüzden lütfen hızlı olun.

(Bir dahakinde aklınızda bulunsun, partneriniz ertesi gün hapı alsın direkt.)

18 yaş altı yasal değil diye biliyorum (yanlışım olabilir)
16 yaş üstü rıza verebiliyor mahkemelerce. ( Savcı anlatmıştı, kesin bilgi :D )

Zaten bir regl dönemi yaklaşık 28 gün sürüyor. Yani en son 23 Mayıs'ta regl olduysa herhangi bir sıkıntı yok (çünkü yaklaşık) ancak bir hamilelik testi olmasında yarar var çünkü prezervatifiniz yırtılmış olabilir. Hızlı olmanızda fayda var çünkü eğer geç aklırsanız kürtaj gibi seçeneklerden yararlanamayacaksınız. O yüzden lütfen hızlı olun.

16 yaş üstü rıza verebiliyor mahkemelerce. ( Savcı anlatmıştı, kesin bilgi :D )
Bilgi için teşekkürler

Son düzenleme:
Sizin kızınız evlenmeden, tanımadığınız bir adam ile cinsel ilişki yaşasa bunda bir sorun yok mu? Bir de sonra kızı bırakıp gitse.
"Kızınız" diyorum çünkü genelde erkek çocuğu için sorun olmuyor gibi bir hatalı düşünce var toplumda.

Evlenmeden cinsel ilişki yaşasa benim için bir sorun teşkil etmez. Ancak tabii işin içinde detaylarda var, sevgilisi nasıl biri gibi detaylar. Gidip de kekonun tekiyle sevgili olursa o zaman sıkıntı olur.

Boşalmadığın sürece çocuk olmaz. Zevk suyunda bildiğim kadarıyla sperm yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı