Kız arkadaşım hamile mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu "forum" kısmının isminin "Sosyal" oluş sebebi zaten teknoloji dışındaki soruların da sorulabilmesi.
Hiç kusura bakmada üslup var üslup var anlatabiliyor muyum?
Bu kadar detayı bilmek zorunda değil kimse fantezi anlatır gibi anlatmış bir mezurada gördüğü değeri söylemediği kalmış.

Yazık kafana başka da bir şey demiyorum utanıyorsan girme konuya bunu yazma gereği neden duydun ilk önce kendi terbiyene dikkat et.

Bak sen senden terbiye öğrenecek değilim hoşuna gidiyorsa böyle şeyler kızlar sitesine bak derim. Bu sitede üslüb bozukluğu olan cümlelerde zaten ban yiyiğiyorsun merak etme.

Adet gününden sonra gerçekleşmiş bir olay. Teknik olarak hamilelik ihtimali yok diye biliyorum? İki defa da negatif sonuç almışsınız zaten. Yapmanız gereken her şeyi yapmışsınız. Konu açmanız biraz garip geldi. Testin negatifliğine güvenmeyip burada birilerinin hamile ya da değil demesine mi güveneceksiniz? Hala şüpheniz varsa doktora gidin. Bu forum size bu konuda ne kadar yardım edebilecek ki?

Sen kız arkadaşınla nasıl cinsel ilişki yaşadığını anlatır mısın buraya?

Burada ürolog olsa hadi neyse.
Bunu fantezi için değil bir sorunu olduğu için anlatıyor. Ve anlattığı şeyler de gayet normal, hayatın gerçekleri. Tabu olarak görmeye devam edilmesi içinde bulunduğumuz yıla bakılırsa gülünç.

Bunu fantezi için değil bir sorunu olduğu için anlatıyor. Ve anlattığı şeyler de gayet normal, hayatın gerçekleri. Tabu olarak görmeye devam edilmesi içinde bulunduğumuz yıla bakılırsa gülünç.

İyi de sitede desen ürolog var cevap verecek hani bu işlerle alakalı siteler varken neden burası? Ben sex’e karşı değilim ama bu şey gibi ameliyat için sağlık ocağına gitmek gibi bir şey. Burada başımıza ürolog kesileceklerde var kimin sözüne güvenilmeli?

Çoluk çocuğun ve birtakım dar görüşlü insanların aklına dert olmuş başlık.

Dostum ikinci deneyiminiz olduğunu söylemişsin. Psikoloji çok önemli bunda. Partnerin için konuşuyorum. İlişki sırasında tahriş olmuş olabilir. Zorlanmış olabilir. Akıntının türlü sebepleri olabilir.

Keşke ilişki sonrası şüphen olduğunda ertesi gün hapı kullansaymışsın. Şu anlık elinden beklemekten başka çare gelmez.

Stres ise regli geciktirebilir. Bu tip bir olayda 2.5 hafta geciken arkadaşım olmuştu. Ayrıca reglin hemen sonrası döllenme için çok elverişli bir dönem değil. Yumurta daha yeni oluşmuş oluyor ve döllenmesi zor oluyor. Genelde dönemin ortaları en elverişli dönemler. Zaten insanlar istemesine rağmen birçoğu ilk seferde yapamıyor. Ha, bu senin tekte yapamayacağın anlamına gelmez ancak içine biraz su serpeyim dedim.

Bence şu an korkmana gerek yok. Kolay mı? Asla. Ancak bekle, 1 hafta daha bekleyin. Düzenli test yapın. Büyük ihtimalle 2-3 güne kalmaz regl olur arkadaşın.

Sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin.

Artık ne çekilmez forum oldu ya. Bu konulara kim onay veriyor? Kardeşim affedersin de dışardan bakınca cinsellikle alakalı bir foruma benziyor mı dışarıdan? Bu arada sağlık ayıp değildir ama bunun yeri bu forum değil.
Konu nerede açılmış bence yeniden bakın. Adı üstünde Sosyal forumu, her türlü konu açılabilir uygun görülürse, neden bu kadar geriyor sizleri bilmiyorum, tamam burada bunu açması pek mantıklı değil ama telaşa da vermek lazım. Sanki her gün kız hamile bırakıyor arkadaş da işin uzmanı konuların nerede açılacağıyla ilgili.

Konuya dönecek olursak 2 test de negatif çıkmış, fazla endişe etmeyin, normal diye biliyorum. Yine de bir eczaneye sormakta fayda var doktora gitme imkanı yoksa. En azından bir tavsiyede bulunurlar. Kız arkadaşın doktora utanmaktan ötürü gidemiyorsa zorla, bu yaşta ne o anne olmak ister ne de sen baba olmak istersin bence. Geçmiş olsun tekrardan.

İyi de sitede desen ürolog var cevap verecek hani bu işlerle alakalı siteler varken neden burası? Ben sex’e karşı değilim ama bu şey gibi ameliyat için sağlık ocağına gitmek gibi bir şey. Burada başımıza ürolog kesileceklerde var kimin sözüne güvenilmeli?
Dostum ben zaten bu sitede yazılmasını savunmadım. Anlamlandıramadığım şey ayıp olarak görmen. Bu sadece bana komik geldi onun dışında forumu fazla kullanmadığım için de böyle konuların sıklığını da bilmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı