Kız arkadaşım yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ha ha.jpg

(Yukardaki miimi ben yaptım)
Bulursanız bana da bir tane bulun. Benimde 16 yıldır yok.

Kardeşim ben kesinlikle cinsellik için sevgili yaptığını düşünüyorum çünkü bu kadar soru sorulmaz. Kardeşim derdin seks ise sevgilin veya bir eşin olması çok zor.
Hiç sevgilin olmadı değil mi? Bu arada, ten uyumu olmadan evlilik olmaz söyleyeyim. Evli çiftlerden kime sorarsan sor böyle derler sana. Ülkende, dininde tabulaştırılmaya çalışılsa da hayatın bir gerçeği bu. Hayattaki nadir zevklerden biri bu. Hem erkek hem de kadın için.

Zaten sen sevgilinle yakınlaştıkça anlarsın demek istediklerimi, Elizabeth'le takılırsan anlayamazsın 😉

Sonra'dan yaptığım mesaj'da "istediği şeyi yapsın" yazdım.Seks yapın ayrıldıktan sonra "kız" zaten zararlı kalıyor.
Oh, cinsiyetçilikten hakarete bol rapor gönderdiğim bir konu oldu. Rahatlama geldi valla.

Rus kızları şöyle iyi diye yukarda konuştuğum arkadaşlar, buyrun. "Türk kızları" neden daha dikkatli olup ağırdan almak zorunda, ilk elden görün.

Bana göre sadece "cinsel ilişkiye" karşıyım dedim yoksa, öbür cinsellik yollarını(sürtünme,oral,anal) uygulasınlar.
Lütfen cevap yazmayın,tamam kimseye karışamam zaten benim görüşüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı