Kız arkadaşımdan kalan hediyeleri ne yapmalıyım?

3 ay önceki olay senin kafana takıldıysa hala ona aitsindir demek bence hatıra kalsın :)
Yani aitlik kısmı artık kalmadı istesem de istemesem de diyeyim ama 5 senenin verdiği alışkanlıklar var tabii.Dediğim gibi benim tarafımdan olmuycak şekilde kötü ayrıldık ve onun umrunda olmadı bile ama ben 5 seneye saygı duyup hatıra olarak saklamalı mıyım yoksa daha çok hatırlatıcak ne gerek var diyip atmalı mıyım sorusuna takıldım.

@Executorr kardeşim hayatta tek o kız yok. Evet, beş sene az bir süre değil. Unutmak da hemen olmayacak, sana hak veririm ama seni çöp olarak gören birisini de anmaya bence pek gerek yok. Hobileriniz ve uğraşlarınız üzerine uğraşabilirsiniz.

5 yıllık bir ilişkim 3 ay önce bitti ve kötü bir şekilde ayrıldık. Sizce ondan geriye kalan eşyaları atmalı mıyım yoksa bir hatıra olarak saklamalı mıyım?

Eğlenirmiş gibi yak onları.

Yani aitlik kısmı artık kalmadı istesem de istemesem de diyeyim ama 5 senenin verdiği alışkanlıklar var tabii.Dediğim gibi benim tarafımdan olmuycak şekilde kötü ayrıldık ve onun umrunda olmadı bile ama ben 5 seneye saygı duyup hatıra olarak saklamalı mıyım yoksa daha çok hatırlatıcak ne gerek var diyip atmalı mıyım sorusuna takıldım.
Sakla hocam sakla.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı