Kız arkadaşın yanında kendimi nasıl savunabilirim?

Birde şey sorunum var kavga edeceğiz ilk yumruğu hep karşı atması lazım yoksa pasif kalıyorum bunuda aşmam gerek

Benzer durumlar yaşadım, senin yaşlarındayım. Şimdi sana çok şey anlatabilirim ama sadece 2 şey diyeceğim.
1-Gurur yapma, topukla. Kızın sana sağlayacakları uğruna o dayağı yediğine değmez, değmiyor.
2-Silah taşı, ses tabancası veya basit tabancaları çok pahalı olmayan fiyatlara alabilirsin.
Teşekkürler

Dostum salla geçsin ergenlik dönemlerinde bu piskoloji normal bende 3 sene önce yaşıyordum aynılarını yaş arttıkça bilgin tecrüben artıyor merak etme geçici şeyler. kekolara gelirsek onları da salla geç dostum görmemezlikten gel gelip sarkarsa mecbur kolları sıvayacaksın yapacak bir şey yok.
Teşekkürler

Yürüyüş yapmayı da ihmal etme, kondisyon için iyi olur.
Yürüyüş yapıyorum bacaklarım boyuma göre iyi

Dostum bıçağı silahı olanlar var uzak durmalısın, ama öz güven problemine ve dövüş korkusuna gelecek olursak Muay Thai'ya da boks dallarına yazılabilirsin bence.
Kendim de şu an boksa gidiyorum kondisyon ve teknik anlamda yararlı oluyor.
Kız mevzusuna gelecek olursak kız için kavga edilir mi edilir ama edilecek kişiler var edilmeyecek kişiler var dikkatli ol.
Teşekkürler

Eğer kız seni seviyorsa zaten rezil olmazsın, ki öyle bir durumda ona hemen koşmasını ve uzaklaşmasını söyle. Kız bu olaydan sonra seni bırakırsa da kızın patates olduğunu anlarsın.

Bıçak yiyince de facebook grubundaki ''bulucam seni trenbalon'' olayı olur gibi.
Teşekkürler

Kötü niyetli olduklarını anladıgın anda kızı yolla gitsin.
Kolay kolay kimse bıçak atmaz dayağını yersin iyice olur geçer.
Teşekkürler

İçine atarsan bu olayı her zaman buruk kalırsın.
Kıza diyeceksin,
Böyle soytarılar, şamatacılar hep var, herkese böyleler.
Amaçları mahalleye ağırlık koymak.
Sonra birileri çıkıp topuklarına sıkınca da topuklamak..

Kendi karekterinle, kişiliğinle bu şekilde bir şey olarak anlatacaksın işte.
Teşekkürler

Geri
Yukarı