Kız arkadaşın yanında sap gibi kalmak ve konuşacak konu bulamamak

Anıl Bilge

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Kız arkadaşım ile yaklaşık bir buçuk aydır birlikteyiz. Her gün beraberiz hemen hemen. Fakat yanında sap gibi kalıyorum ona imalı imalı bakmaktan başka içimden bir şey gelmiyor. Bana tavsiyede bulunur musunuz.

Söyleyecek bir şey bulamıyorsanız, bu gerçekten vahim bir durum... Kızı boşuna umutlandırmayın lütfen!
Size vereceğimiz tefsiye ile yola çıkarsanız geri dönüşü olmayan bir yola sokabiliriz kız cağzı :D

Fazla tercih edilmeyen fakat en uzun filmlere gidin. En arkalarda bilet alın. Bak sonra nasıl konu konuyu kovalıyor...

Tecrübe ile sabittir.

Belki biraz özgüven eksikliği vardır, ağzının biraz laf yapması gerekiyor. Tabi kastetmek istediğim şey boş konuşmak değil.
Kelime dağarcığın yetersiz ise fantastik kitaplar oku, ufkun açılır.

Böyle ilerletirsen fazla uzun sürmez ilişkiniz. Sıkılmaya başlarsınız bir süre sonra.

Belki biraz özgüven eksikliği vardır, ağzının biraz laf yapması gerekiyor. Tabi kastetmek istediğim şey boş konuşmak değil.
Kelime dağarcığın yetersiz ise fantastik kitaplar oku, ufkun açılır.

Böyle ilerletirsen fazla uzun sürmez ilişkiniz. Sıkılmaya başlarsınız bir süre sonra.
Anlamadığım şey diğer arkadaşlarımın yanında gayet iyi bir şekilde konuşuyorum fakat kızın yanında tıkanıyorum.

Sinema konusuna gelirsek benim amacım o değil hiç bir zaman da onun hayalini kurmadım.

Sorun şu ortada yaşanmışlık yoksa böyle durumlar olur. Beraber sinemaya gidin arkadaşın dediği gibi az tercih edilen genelde sabahları ve hafta içi gidin ki boş olsun. Bakın nasıl sohbet açılır o zaman.:D:D

Her insanın konuşmayı sevdiği konu, konular vardır. Mesela ben spor hakkında konuşmayı severim. Kızın nelere ilgi duyduğunu anlarsan konuşacak konu bulursun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı