Kız arkadaşınızın bir erkekle birebir buluşmasından rahatsız olur musunuz?

Dostum, inan bana bitirdiğin zaman belki bir hafta belki iki hafta belki bir ay acı çekersin ama acısı geçtiğinde kendi kendine diyeceksin ki iyi ki bitirmişim. Bu tarz kızlar klasiktir. "Ya o benim arkadaşım" ayağına senin dışında yedek tipleri de bulundururlar çevresinde. Azcık gururun varsa mantığınla hareket et. Eğer kız arkadaşın bu tarz hareketleri normalleştiriyor ve seni umursamadan çevresinde erkek bulundurmaya ve onlarla buluşup görüşecek kadar samimi olmaya devam ediyorsa inan en ufak bir duyumda bile içine dert oturur, sürekli kafaya takarsın. Bu tarz durumlarda en sağlıklısı anında ilişkiyi bitirmektir. Başta çok acıtacaktır ama ilerleyen zamanlarda bu acı kaybolup gidecektir. Unutmayalım ki insanoğlu acıların en büyüğü olan ölüm acısını bile sindirebilen bir canlı. Yani sizin ilişkiniz şu an ne durumda kız sana tam olarak ne yaptı bunu bilmiyorum ama eğer seni umursamadan başka erkeklerle yakın ilişkiler kuruyorsa tekmeyi koymak şart. Bu tarz ilişkilerde çok aşığım yanıyorum bitiyorum deme. Neden kız bunları senin için demiyor mesela? Bir kızla sevgili olmayı sana lütfedilen bir hediye gibi görme. Bırak kız seninle sevgili olduğu için böyle hissetsin. Dediğim gibi aranızda tam olarak ne geçti olay nedir bilmiyorum ama başka erkeklerle görüşüyor ve bunu normalleştiriyorsa bu hiç doğal bir olay değil, doğrudan benim gözümde aldatmadır. Bu konuyu ben açtım açtıktan sonra kızlara bile bu konuyu sordum. Bak bu olayda bile kızlar bana hak vermişti, böyle saçmalık olamaz, kız seninle flört ediyor ve aynı zamanda "arkadaşım" adı altında başka bir erkekle birebir görüşüyor. Bu tamamen aldatma, başka açıklaması olamaz. Demişlerdi.
Yok hocam sanırım beni yanlış anladınız. Böyle dediğiniz gibi aldatmalık bir olay yok. Ben kıza karşı bir şeyler hissediyorum ve bu çok yoğun. Kızınsa bana karşı böyle hisleri yok. Ben de o yüzden konuşmayı, arkadaşlığımızı bitirmek istiyorum kendimce ama olmuyor. Hiçbir şekilde ayrı kalasım gelmiyor. Doğal olarak konuştuğu arkadaşları var tabiki. Sorun şu, aramızda herhangi bir şey olmayacağı bariz ama bunu bildiğim halde kopamıyorum. O da söylüyor eğer hislerin varsa üzgünüm ben bir şey hissedemiyorum diye hatta biliyor gibi o yüzden o da umut vermek istemiyor, konuşmayalım diyor. Ama ben işte, kopamıyorum. Bu yüzden sormuştum size. Nasıl aşarım bu durumu diye.

Yok hocam sanırım beni yanlış anladınız. Böyle dediğiniz gibi aldatmalık bir olay yok. Ben kıza karşı bir şeyler hissediyorum ve bu çok yoğun. Kızınsa bana karşı böyle hisleri yok. Ben de o yüzden konuşmayı, arkadaşlığımızı bitirmek istiyorum kendimce ama olmuyor. Hiçbir şekilde ayrı kalasım gelmiyor. Doğal olarak konuştuğu arkadaşları var tabiki. Sorun şu, aramızda herhangi bir şey olmayacağı bariz ama bunu bildiğim halde kopamıyorum. O da söylüyor eğer hislerin varsa üzgünüm ben bir şey hissedemiyorum diye hatta biliyor gibi o yüzden o da umut vermek istemiyor, konuşmayalım diyor. Ama ben işte, kopamıyorum. Bu yüzden sormuştum size. Nasıl aşarım bu durumu diye.
Anladım, iletişimi kesmekten başka çaren yok gibi görünüyor. Yine de senin bileceğin iş ben olsam bir saniye daha durmam. Kızla konuşma amacın belli, onu istiyorsun. Kız seni istemiyorsa bu iş bitmiştir. Kız seninle konuşmaya devam ettiği sürece sen o hisleri içinden atamayacaksın.

Anladım, iletişimi kesmekten başka çaren yok gibi görünüyor. Yine de senin bileceğin iş ben olsam bir saniye daha durmam. Kızla konuşma amacın belli, onu istiyorsun. Kız seni istemiyorsa bu iş bitmiştir. Kız seninle konuşmaya devam ettiği sürece sen o hisleri içinden atamayacaksın.
Çok üzücü ama başarmam lazım. Teşekkür ederim.

Merhaba, öncelikle yazacaklarım tamamen benim kafa yapım ve düşünce şeklimdir size uymuyorsa linçlemek yerine bu gönderiyi görmezden gelin.

Bir kızla şu an flört aşamasındayız diyebilirim. Birbirimizle ilgilendiğimizi ve hoşlandığımızı sıkça dile getiriyoruz ve bir ilişkiye başlamak üzereyiz.
Bu sabah, durduk yere bana uzun zaman önce tanıştığı ama hiç görüşmediği çocukla bugün buluşacağını söyledi. Ben de kimdir bu çocuk ve neden buluşuyorsunuz tarzı sorular sordum.

Sosyal medyadan tanıştık ve uzun süredir arkadaşım, dedi. Ben de doğal olarak neden birebir bir erkekle bugün buluşup zaman geçireceksin? Seninle bir flört aşamasındayız ve sen bugün arkadaşın olduğunu söylediğin bir erkekle ilk defa buluşup gün boyu gezeceksin dedim. Bunu dediğim için kız bana agresif davrandı ve kıskanç, kafada kuran bir tip olabileceğim konusunda iğneleyici laflar söylemeye başladı. Kıza karşı olan güvenim ve hislerim bugün acayip zedelendi. Yani bunu ben neden normal karşılayamıyorum? Bir erkek olarak o çocuğun kıza normal arkadaş ayağına yaklaşma ihtimalinin sıfır olduğunu düşünüyorum. Kız her ne kadar arkadaşız dese de erkek okurlar ne dediğimi anlayacaktır, her erkeğin içinde güzel bulduğu ve arkadaş olarak konuştuğu kızla ileride bir şey olur mu hevesi gizlidir. Bunu etik görünmek için yalanlamayınız.

Kısacası sorun bende mi kızda mı, siz bu durumda olsanız ne düşünürdünüz ve neler yapardınız? Yanıtlarınızı bekliyorum.

Sal gitsin kanka.

Yeni konular

Geri
Yukarı