Yeni bir erkekle tanışan kız için ne yapılabilir?

En azından anlar diye yardım etmeyi denedim. Olmadı. Artık yapacak bir şey yok. Dediğiniz gibi anlamıyor çünkü. Bir sorun olduğunun farkında değil. Tek şaşırdığım diğer arkadaşlarının da bunu fark etmemesi. Belki diğer arkadaşları kız olduğu içindir.
Bir arkadaş olarak yapman gerekeni yaptın. Şunu da söylemek isterim, arkadaşın ilişkiden zararla ayrıldığında "Ben söylemiştim" tarzı söylemeleri asla dile getirme.

Bir arkadaş olarak yapman gerekeni yaptın. Şunu da söylemek isterim, arkadaşın ilişkiden zararla ayrıldığında "Ben söylemiştim" tarzı söylemeleri asla dile getirme.
Biliyorum öyle yaparsam ters tepecek. Teşekkür ederim tavsiyeler için. Herkese teşekkür ederim. Epey yardımı dokundu.

Bir yakın arkadaşım var kendisi kız. Bu kız için hislerim yok merak etmeyin ancak şu an kendisi 2 yaş büyük bir çocukla konuşuyor. Çocuk düzgün biri olsa tamam ama değil. Bayağı ortamcı biri. Zaten arkadaşıma sevgilisinden ayrıldıktan hemen sonra yazıyor. Arkadaşıma bu çocuk seni kullanacak dememe rağmen hiçbir şey yapmıyor. Onu mutlu görmeyi bende istiyorum ama bu işin sonunda incinecek belli. Ne yapmalıyım? Kıza bayağı kullan at gibi davranacak muhtemelen ve cinsel isteklerini karşılama gibi ihtimali de var. Çocuk 17, ben ve kız 15 yaşındayız. Hepimiz aynı okuldayız. Sevgilisini de aldattığı konusunda dedikodular var ayrıca çocuğun. Kızın ise daha sevgilisi olmadı.

Hocam öncelikle kız kendi bildiğini okuyup ona göre hamle yapan birisi bu yüzden senin veya çevrenin söyleceği hatta ailesi dahil umursamayacaktır. Kendi yaşayarak öğrenecek sizin niyetiniz iyi her şeyi okumuşsunuz insanları analiz etmişsiniz fakat kızın kendi bileceği bir iş siz üstünüze düşeni yapmışsınız gerisi ona kalacak bir durum.

@kralonur1417 doğru diyorsunuz. Uyanmak istemiyorsa uyandırmamın imkanı yok.

Ben aynısını yıllar önce çok güzel yakın bir kız arkadaşıma yapardım ama hiç laf dinlemedi çok yakın arkadaş kaldık hep ilişkilerini dertlerini anlatırdı ben bir süre sonra hoşlanmaya başladım ama kendimi o kadar iyi tuttum ki 3 sene boyunca yakın arkadaş kaldık iyi biriydi ama çok radikaldi kendime olmaz demeyi bildim ve kız kendi benim hayatımdan çıkıp gitti. Bazı kadınlar böyleler hayatlarında kaldıkça sizi iterler cünkü bazı insanların ilgi alabildiği ve vakit geçirdiği cok insanlar var ve sizin yerinize tercih edebilecekleri yüzlercesi oldugundan silinip atılırsınız.

Geri
Yukarı