Kız arkadaştan Ayrılma Sorunsalı

İlk uzun ilişkiden sonra asla bir daha sevemeyeceğimi düşündüm.
Hatta ilk uzun ilişkim için Sosyal üyelerinden yardım istediğim bir konu bile oluşturmuştum. İlişkinin bitişiyle zor anlar yaşadım.
Edindiğim tecrübe ise, kendini sıkma, sana iyi gelen insanlarla vakit geçir. Tekrar aşık olacaksın. :)

Merhabalar 20 yaşında bir bireyim ve 4 yıllık bir ilişkim aşağıda bu mesajla bitmiş bulunmakta 4 yıl kandırıldım 4 YIL ne yapmalıyım ben gönlümü verdim ancak sevemedim diyor 4 YIL ya hoşlantı ne demek sinirlerim boşaldı kafamı nasıl dağıtırım ne yapabilirim çok tersledim mesajdan sonra her şeyden engelledi beni ve cüzdanımda bile fotoğrafı duruyor sweati duruyor şarj aletimde bile ismi yazılı ne yapabilirim Bu aatten sonra o salak yerine konulduğum duygusunu yenebilmek için
4 yıl yaşayıp ayrılmak sorun değil zaten bende biliyorum yaşım genç önüme ne kızlar ne şeyler çıkacak ama 4 yıl boyunca hoşlanıtının önüne geçememek ne demek 4 yıl ya nerdeyse ülkede olan evliliklerin yarısından fazla daha uzun birlikte geçirmişiz.

Böyle şeyler herkesin başına gelmiştir herhalde. Zamandan başka bir çaren yok dostum. Sana şu an dünyaları verseler yine de kafandan çıkmaz bu durum. Birkaç ay sabredeceksin. Bu sürede de sevdiğin şeyleri yapmanı tavsiye ederim. Oyun oynamayı seviyorsan oyna. Zaten şu sıralar başka bir şey yapılmaz, her yer kapalı ve yasaklar var. Yaşın da genç zaten. Geleceğini tehlikeye atacak şeyler de yapma. Arkadaşınla da iletişime geçmeye çalışma başka hesaplardan. Başkasının telefonundan da arama. Zamana bırak. Tek çözüm yolu budur bence.

Geçmiş olsun fakat burda size suç yüklemekle icraat yapacağım ilk olarak, bir insanın bir ömrünü bir kadına heba etmesi başlı başına saçmalık neden ilerde büyük bir insan olamayasınız ki? Önce bi kariyerinizi ve şahsi yaşantınızı zirveye ulaştırın böyle şeyler elinize geçince elinizi kaldırdığınızda ellisi desem az olur. Sevmek çok güzel doğal ve saf bir duygu fakat haketmeyen insanlara değer verdiğiniz müddetçe üzülen ve körelen taraf siz olacaksınız. Emin olun karanlığın ardında ne ışıklar vardır bugünü karartan gece yarını aydınlatan güneşin habercisidir karşınıza daha hayırlıları çıkacaktır mutlaka, kendinizi üzmeyin sevgili yoldaş iyi forumlar dilerim.

Bunu söylemem şu aşamada ne kadar doğru bilmiyorum ama;
genelde bu tip ayrılıkların arkasından başka haberler de çıkıyor.
4 senedir aynı durumda giden ilişkiyi bitirmek şimdi aklına geldiyse, aklını kurcalayan başka şeyler olabilir.
Geçmiş olsun, canını sıkma.

Aga benimde 4 yıllık ilişkim bitmişti. O kadar yorgundum ki sonra hiç olmadı. Üşeniyom artık. Onlar beni kazansın birader azıcıkta kafamızı dinleriz hem🙂

Merhabalar 20 yaşında bir bireyim ve 4 yıllık bir ilişkim aşağıda bu mesajla bitmiş bulunmakta. 4 yıl kandırıldım 4 yıl ne yapmalıyım? Ben gönlümü verdim ancak sevemedim diyor. 4 yıl ya hoşlantı ne demek sinirlerim boşaldı kafamı nasıl dağıtırım? Ne yapabilirim? Çok tersledim mesajdan sonra her şeyden engelledi beni ve cüzdanımda bile fotoğrafı duruyor. Sweati duruyor. Şarj aletimde bile ismi yazılı. Ne yapabilirim? Bu saatten sonra o ihanete uğramış duygusunu yenebilmek için.
Eki Görüntüle 569934

Bundan 10 yıl evvel bir kız gelip bana teklif edip bana deli gibi aşık olduğunu söyledi. Ben birçok kez reddedince intahara kalkıştı. Baktım olmayacak (kız çok güzeldi ve mankenlik yapıyordu) bir şans vereyim dedim. Ve benim 5 senem o kadınla mükemmel geçti. 1 aylık soğuk sebebiyle ilişkim aldatılma ile bitti. Diyeceğim o ki. Sen ne kadar sevdiysen senin ilişkin o kadar güzel ve kalitelidir. Karşındaki sevmiş. Sevmemiş. Bakmış. Bakmamış. Aldatmış. Aldatmamış. Bir önemi yok. Beni aldattığından beri 4 yıl geçti ve ben hala onu seviyorum. Hayatıma başkasını almadım. Engellemedim de. Onun yerine layık biri gelirse buyursun koltuğu orada. Ama hiçbir zaman da aranmadım. Çabalamadım. Diyeceğim o ki. Sen ne kadar mutlu oldun ne kadar dolu dolu yaşadıysan o ilişki o kadar kaliteliydi. Ve önüne bakmak çok çok daha büyük bir erdem. Çünkü şu zamana kadar neyi bıraktıysam bana geldi. Birşeyin peşinden ne kadar koşarsan o şey o kadar kaçar. Bir şeyi ne kadar kovalamaz umursamazsan o şey o kadar çok yanında dolanır. Bu yüzden sal gitsin. Oyununu oyna. Filmini izle. Şarkını dinle. Sporunu yap. Kendine ayır zamanını. Gecelere diyecek yok. Fakat unutma gündüzler senin. Gündüzleri o kadar çok kendine zaman ayır ki geceler zaten onun olacak.

3 yıllık kız arkadaşımla yorgun düşen ilişkimizi salak saçma sebeplerden dolayı başladığımız yerde bir gece bitirdik. Bazen olmuyorsa olmuyordur, yerinde bitirmek, uzatmamak gerekiyor daha fazla. İlk birkaç ay her ilişkiden kaçtım, daha sonra biriyle spontane gelişen bir flörtümüz oldu. Birkaç hafta onla da eğlendikten sonra cidden bıraktım bu işleri, bir soğuma geldi, içime kapandım bir süre. Kızlar yaklaştıkça ben kaçtım. Ta ki hayır diyemeyeceğim bir insan çıkana kadar...

Kaçan kovalanır, sevgili avlama peşinde olan kız mız düşüremez. İlişkiler biter, kalkıp devam etmesini bilmek lazım. Yaşın da daha genç, takmaya gerek yok.

Dostum seni silen birini sende sil ve önüne bak. Hobi edin kafanı başak şeye ver bir süre sonra normale döneceksin ve başka kızlarla konuşmaya başlayıp flört etmeye başlayacaksın tekrardan :)

Geri
Yukarı