Kız arkadaştan Ayrılma Sorunsalı

Konu sahibi arkadaşım, ters psikoloji bu gibi durumların çözümüdür. Eğer bana ulaşabilseydin sana yardım ederdim.
Kadınların bir kısmı, ilişkide fazla sevenin karşı taraf olduğunu düşündüklerinde o ilişkiden kaçmayı tercih ediyorlar. Bunun üzerine buradan yazıp yardım etmem mümkün değil, yanlış anlaşılmaya da müsait bir konu. Sadece şunu bil, kaybettiğin 4 yılın yok kazandığın geri kalan ömrün var. 4 yıldır sevmekle hoşlanma arasındaki farkı çözememiş bir kadın, sana ileride ne verecek? 10 yıl sonra yine o ikileme düşecektir.

Merhabalar 20 yaşında bir bireyim ve 4 yıllık bir ilişkim aşağıda bu mesajla bitmiş bulunmakta. 4 yıl kandırıldım 4 YIL ne yapmalıyım? Ben gönlümü verdim ancak sevemedim diyor. 4 YIL ya hoşlantı ne demek sinirlerim boşaldı kafamı nasıl dağıtırım? Ne yapabilirim? Çok tersledim mesajdan sonra her şeyden engelledi beni ve cüzdanımda bile fotoğrafı duruyor. Sweati duruyor. Şarj aletimde bile ismi yazılı. Ne yapabilirim? Bu saatten sonra o ihanete uğramış duygusunu yenebilmek için.
Eki Görüntüle 569934
Bunu durduk yere mi yazdı yoksa hep tartışıyor muydunuz? Başka bir sorun var gibi geldi bana.

Geri
Yukarı