Kız da beni seviyor mudur?

Blacksidemre

Hectopat
Katılım
8 Eylül 2018
Mesajlar
5.074
Makaleler
1
Çözümler
22
Yer
Zavodila
Arkadaşlar merhaba. Forum okullar açıldığından beri kızlarla ilgili bir sürü konu açıldı. Kaosu fırsata değerlendirmek için ben de bir konu açayım dedim. Yoksa içimde kalacak ve daha kötü hissedeceğim.

Arkadaşlar ben kendi sınıfımdan bir kızla tanıştım. 3 hafta oluyor. Kızla ilk haftadan samimiyeti kurdum. 2. hafta biraz daha yakınlaştık, yağmurlu havalarda şemsiyenin altında beraber yürüyoruz. Koluma giriyor ve başını omzuma yaslıyor. Sınıfta her gün beraber oturuyoruz. Mesela arkadaşlarla bir yere buluşmaya gideceğimiz zaman tramvayda başını yine omzuma yaslıyor. Ben de onun başının üstüne yaslıyorum. Kol kola girdiğimiz oluyor, ama el ele hiç girmedik.

Geceleri beni arıyor ve konuşuyoruz. Bazen de ben arıyorum ama o daha çok arıyor. Ara sıra ufak tripleri oluyor. Mesela iki gün önce küçük bir nedenden dolayı kırıldı. Diğer güne geçince altın rengi kaplı bir çikolata aldım. Üstüne seni seviyorum yazıyordu. Onu verince affetti. Geçen gün yine ufak bir nedenden dolayı (aramızdaki bir espriden dolayı) kırıldı. Bu sefer de kendisine sarılarak özür diledim. Sonra affetti tekrardan. Bu kırılmalar öyle havadan sudan sebeplerden de değil, biraz naz yaptığını sanıyorum.

İşte aramızda böyle bir ilişki var. Ben kızı seviyorum ama onun bu davranışları beni ne kadar sevdiğini gösterir sizce?

Açılmaya yemiyor cidden. Daha dün kütüphanede açılmayı düşünüyordum ama nabzımın artmasının yanında bir yer boşalması oldu. Bir de ters teper diye korkuyorum. Kız benden 1.5 yaş büyük. Mezuna kalıp kazanmış bölümü. Başka bir sevdiği de yok.

Açılacaksam da nasıl açılmalıyım bilmiyorum. Gelecek cevaba da hazır değilim.

Arkadaş grubumdaki herkes de birbirimizi güzel bir çift olarak görüyor. Çünkü çok belli oluyoruz.

Sizce bu ilişkinin sonu nasıl olur, cesaretimi toplayıp yarın veya pazar, ya da hafta içi açılacağım. Yoksa içimde birikerek daha kötü olacak.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
Blacksidemre

Blacksidemre

Hectopat
Katılım
8 Eylül 2018
Mesajlar
5.074
Makaleler
1
Çözümler
22
Yer
Zavodila
Anlattıklarına göre senden oldukça hoşlanıyor gibi. Bence seviyordur.

Değil mi, ben de öyle düşünüyorum ama daha fazla pas verse keşke.

Dgfdshsdfajsdhas, katılıyorum. Kol kola giderken elini tutmakla başlanılabilir. En azından denemiş olursun.

Elini tutacak cesaret zor gelir bana. Anca ayyaş olup yapamadıklarımı yaparsam olabilir.

Biraz aşık olduğunu belli et, samimilikten kurtulursun.

Ediyorum ama onun yanında biraz odun gibi kalıyorum. Sevsem de odunsu hareketlerim oluyor. Ama son bir haftada azalttım.
Mevzu konuşmanıza kalmış. Sizin ağzınızdan gerekli cümleler döküldükten sonra gerisi, hayırlı olsun, Allah mesut etsin 😀

O cümleleri nasıl diyeceğimi bilmiyorum. Daha söylemeye bile yemiyor :(
 
Yukarı