Kız beni seviyor mu?

Teknocuk

Hectopat
Makaleler
1
Bu konuyu açtığım için kendimden nefret ediyorum ancak kaç gündür bunu düşünüyorum. Linçleyecek olanlar lütfen boşuna zamanını beni linçlemek için harcamasın peşin olarak söyleyeyim. Lütfen daha küçüksün falan demek için de gelmeyin eğer "senin yaşında ben şöyle yapıyordum bu yeni nesil çok şey." Gibi şeyler diyecekseniz tabii.

Özel okulda okuyorum ve 6.sınıftan beri asansör sistemi var okulda. Ben 6.sınıftayken b sınıfından bir kız ve kankası a sınıfına çıkmıştı. 3-4 ay sonra da ben b sınıfına düşüp 2 hafta içinde geri yükselmiştim ve o zaman da sınıf değişim sınavlarımız bitmişti. B sınıfından çıktı dediğim kız ben tekrar a sınıfına çıkınca benimle yakınlaşmaya başladı. Hatta öyle ki yanımda oturan kankam bile bu kız sana aşık demişti hareketlerine bakarak. Her neyse bu kız beni 6.sınıfta seviyordu ve yazın itiraf etmiştim ancak benim bir arkadaşımın ona şaka yaptığını sanıp küfür etmişti. Bunu nereden biliyorum, 7.sınıfta söylemişti şaka yaptığını sandığı arkadaşıma söylemiş bunu çünkü. Her neyse 7.sınıfta çok konuşmadık ancak gene de arkadaştık. Şu aralar gerçekten yakınız zaten seviyor diye düşünmemin sebebi şu anki hareketleri. Okullar açıkken bir sır şeyi vardı ancak söylememişti ardından 3-4 hafta önce hiçbir konuşmamız yokken hala merak ediyor musun diye sormuştu.

Ben de evet falan demiştim ancak sonradan kararsız kalınca bende üstünde gitmedim. Aynı gün Steam hesabı açmak için yardım istedi. Hesabını falan açtım ardından diğer gün videolardan izleyerek Discord hesabı da açtığını söyledi. Okuldan arkadaşların bulunduğu sunucumuza ekledik ve o günden beri Discord'dan yazışıyoruz. Normalde kız geçen senelerde anime izlemezdi ancak bu sene bağımlısı haline gelmiş. Bende anime izlemeyi bırakmıştım ancak şu an sırf onun için izliyorum. Bu arada kız asla arkadaşım veya kanka gibi bir kelimeyi sadece bir kere kullandı. Normalde Instagram hesabım kullanmıyordum ancak o "ig hesabin var mi" dediği için açmıştım. Ardından bir anime karakteri koymuştum fotoğrafıma ve o da aynı animeden bir kız karakter koymuştu. Hatta bir şarkı sözü atıp "bunu biona yazar misin bende sarkinin devamini yazacagim ancak istemiyorsan sorun değil" demişti. Netflix party, Discord üzerinden anime izlemek gibi şeyler yapmıştık ve bunu o istemişti. Sorum başlıktaki gibi sizce bu kız beni seviyor mu?

Kardeşim Discord kullanan kızla olmaz.
Neden ki?
Arkadaşı olarak görüyor. Ergenlik zamanında olur böyle şeyler. Ayrıca ilk adımı sen değil karşı taraf atsın.
Olabilir tabii ki ancak bana yazacakken asla kanka gibi bir hitap kullanmadı. Hep ismimi yazdı.
Sevip sevmemesi onemli degil, yuz verdiginizde sizi yuzustu birakacagi kesin. Kendisi soylemedigi surece kesinlikle sizin acilmanizi onermem.
Neden böyle düşünüyorsunuz ki?

Kesin konuşmak yanlış olur ama sevmiyor gibi arkadaşı olarak görüyor. Yaşınız 13-14 sanırım kız arkadaş olsa ne olur olmasa ne olur?
Anime izlemiyorum, kapak fotoğrafı sadece öyle.
Doğru diyorsunuz ancak kızı gerçekten seviyorum.

Geri
Yukarı