Bu kız beni seviyor mudur sizce?

Dostum kızla konuşmaya başlamalısın, düzenli sohbet muhabbet edersen anlarsın zaten kız senden hoşlanıyor mu diye. Eğer soğuk yapıyorsa hiç uğraşma bırak kızı başka kızlara yelken aç.

Sınıfımda bir kız var bu kız sürekli benle konusmak istiyor bazen benle alakalı sorular soruyor bir problemi olduğu zaman bana danısıyor, bana dokunuyor falan (yanağımı sıkmaya çalısıyor :/). Bu kız beni seviyor mudur? Ben ona deli gibi aşığım çünkü.

Kızla 3 yıldır iyi arkadaşız zaten bunu yazmayi unutmuşum.
Sınıfımda bir kız var bu kız sürekli benle konusmak istiyor bazen benle alakalı sorular soruyor bir problemi olduğu zaman bana danısıyor, bana dokunuyor falan (yanağımı sıkmaya çalısıyor :/). Bu kız beni seviyor mudur? Ben ona deli gibi aşığım çünkü.
Kızla 3 yıldır iyi arkadaşız zaten bunu yazmayi unutmuşum

O kadar ümitlenme derim biraz incele benim de bir arkadaşım vardı çok iyiydi aramız aynen öyle davranıyodu ama kanka gibiydik yani ben de o gözle bakıyordum direk aşk sanmamalısın.

Bir milyon tane mesaj da yazsak, bunu bilebilecek tek kişi kız arkadaşındır. Kız arkadaşın dediğim için hemen sevinme, gerçekten arkadaş olanlardan bahsediyorum. :) Gideceksin, gözlerinin içine baka baka hoşlandığı birisi olup olmadığını soracaksın. Gözler, yalan söylemez onlar.

Yanağını okşamasına gelirsek, yanağımdan fazlasını okşayanlar oldu. Fesatlaşmayın, saçımdan bahsediyorum elbette. Şimdi kimler, kimleri okşuyor belli değil. Kızlara çok güven olmaz. Ancak evlendikten sonra biraz emin olabilirsiniz. :D

Fesatlaşmayın, saçımdan bahsediyorum elbette. Şimdi kimler, kimleri okşuyor belli değil. Kızlara çok güven olmaz.
Kesinlikle katılıyorum. :D Karantina biraz daha hırçınlaştırmış onları. Kimin eli kimin g... belli değil. :D

Geri
Yukarı