Kız kardeşiniz ile sokakta rahatça yürüyebiliyor musunuz?

Al kendi agzinla kendini ele veriyorsun. Insanlarin beyinlerini boyle gereksiz dayatmalarla doldurursan onlari sapkinlastirirsin. Oyle gordugu her popoya memeye kilitlenir angut gibi bakar tabi.
Adam ya bu adam gerçekleri tükürüyor dostum.

Ortadogu kosullarinda maalesef yokluktan ve acliktan her seye bakabilir insanlarimiz. Kiz kardesimle gezerken pek dikkat etmiyorum dediginiz duruma ama ne kadar sinir bozucu olabilecegini anliyorum.

Al kendi agzinla kendini ele veriyorsun. Insanlarin beyinlerini boyle gereksiz dayatmalarla doldurursan onlari sapkinlastirirsin. Oyle gordugu her popoya memeye kilitlenir angut gibi bakar tabi.
He ya. İnsan haramı Allahı sevdiği için yapmaz. Misal anneniz size oğlum şu oyunu oynamanı istemiyorum dese, siz annenize olan saygınızdan sevginizden yapmazsınız. O her memeye angut gibi bakanların zaten Allahla bir işi yok. Olsaydı yapmazdı. Eğer dayatmaların insanları doldurduğunu düşünüyorsanız çıkarın kıyafetlerinizi çıplak gezin. Sonuçta kıyafetlerinizi de giymeniz gerektiğini söylediler siz istemediniz.

Yaa bakın ne merak ettim acaba böyle konularda neden yeni açılmış hesaplar müdahil oluyor??

He ya. İnsan haramı Allahı sevdiği için yapmaz. Misal anneniz size oğlum şu oyunu oynamanı istemiyorum dese, siz annenize olan saygınızdan sevginizden yapmazsınız. O her memeye angut gibi bakanların zaten Allahla bir işi yok. Olsaydı yapmazdı. Eğer dayatmaların insanları doldurduğunu düşünüyorsanız çıkarın kıyafetlerinizi çıplak gezin. Sonuçta kıyafetlerinizi de giymeniz gerektiğini söylediler siz istemediniz.
Kiyafetleri yakistiklari ve isittiklari icin giyiyoruz verdigin ornek abesle istigal.

Öyle insanlarla sadece dalga geçiyorum.
Sadece cinsel arzularını tatmin etmek için bakanlar var. Kendi anne/kız kardeşlerine geldiği zaman asker bellerler kendilerini. Konu başkasının anne/kız kardeşi ise bakmak serbest.
İki karşı cins gördümü önündeki şeye hakim olamayan çok.

Geri
Yukarı