Kız ve erkek çocuğu ayrımı yapar mısınız?

Sağlıklı olduktan sonra cinsiyetin pek önemi yok benim için, ayrıca bundan yüz yıl sonra da bu kafada insanların olması muhtemel.

Asla yapmam. Yapana da ölümüne uyuz olurum. Ama insan olsun isterim. Yani bazılarının çocuklarını görüyoruz, allah affetsin LoTR goblinleri gibi yaramazlar ya:)
Kız diye trip, linç attığı kadının yumurtasına giden XX spermi gene kendisine ait halbuki. Orta doğuda gayet normal şeyler bunlar.
Çok yanlış bir bilgi. Sperm XX olmaz. X veya Y olur. Tektir yani. Kadındaki X ile birleşerek XY olursa erkek, XX olursa kadın olur.

Açıkçası ayrım yaptığımı bu konuyu şu anda düşününce fark ettim. Hayalim 10-15 yıl içinde 4-5-6 yaşlarında bir "kız" evlat edinip olabilecek en iyi şekilde ve hiçbir üveylik hissiyatı hissettirmeden yetiştirmek. Evlatlık olarak kedi / köpek gibi ailelere verilip 3 ayrı soyadı taşımış biri olarak, 10 yıldır bir çocuğun hayatını değiştirme hayalim var.

Bu süreçte hiçbir zaman erkek evlat edinmeyi "düşünmediğime" göre kız çocukları konusunda pozitif bir ayrımcılık yapıyorum demektir. Ne kadar doğru ya da ne kadar yanlış bilemem, tartışma konusu bu değil zaten.

İlk önce erkek sonra kız olmasını isterim. Benim olamayacağım durumlarda kızıma karşı bir ters tavır sergilenirse erkek olum haddini verir diye. Ayrıca ayrım yaparım ve ayrım yapmam diyenlere asla inanmam. Yani bu ayrım erkek çocuğumu daha çok severim, kızımı daha çok severim gibi değil, onlara karşı tavırlarımda ayrım yaparım.

Asla yapmam. Yapana da ölümüne uyuz olurum. Ama insan olsun isterim. Yani bazılarının çocuklarını görüyoruz, allah affetsin LoTR goblinleri gibi yaramazlar ya:)

Çok yanlış bir bilgi. Sperm XX olmaz. X veya Y olur. Tektir yani. Kadındaki X ile birleşerek XY olursa erkek, XX olursa kadın olur.
Bende bu konuda adam neden bu cezayı yedi diyorum :D
1570726761550.png

Bu arada insanın kız-erkek ayrımı olmaz. Ayrım yapan tek hücrelilere de ceza verilmesi gerekir bence.
Ben en çok, bunlarla evlenen kadınlara kızıyorum. Başka insan mı kalmadı da bu çomarlarla evleniyorlar. Onu anlamadım gitti 🤠

Herkes ürüyor bir şekilde.
Bunlarla evlenen kadınların çoğu zorla evlendiriliyor. Geri kalan kısım için dediğiniz şey doğru.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı