Kıza açılma taktiği

Baguvix61

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, sınıfta hoşlandığım bir kız var. Ama nasıl açılacağım bilemiyorum. Aklıma fake bir hesaptan bir süre kızla konuşmak onu meraklandırmak geldi. Sonuçta 2 sene daha aynı ortamda olacağız onunla da kötü olmak istemiyorum. Limon atsam ne yapıyorsun der. Kızla çok fazla muhabbetim yok ama bugün biraz gözlerimiz kesişti. Yardım edin çıkmazda kaldım.

5 dakika sonra sorması da biraz garip geldi. Sizi seven ve düşünen biri olsaydı bence saniyesinde sorardı. Kıza açılsan da büyük ihtimalle reddedecek, seni arkadaşım gibi görüyorum falan diyecek. Ben buna rağmen gene de açıl diyorum, kız senin düşüncelerini bilsin ve ona göre davransın. Onun dışında seni yedeğine alır ve üzülen sen olursun.

5 dakika sonra sorması da biraz garip geldi. Sizi seven ve düşünen biri olsaydı bence saniyesinde sorardı. Kıza açılsan da büyük ihtimalle reddedecek, seni arkadaşım gibi görüyorum falan diyecek. Ben buna rağmen gene de açıl diyorum, kız senin düşüncelerini bilsin ve ona göre davransın. Onun dışında seni yedeğine alır ve üzülen sen olursun.
Aynı ortamda 2 sene daha bulunacağız kendim direk açılmaktansa fake bir hesaptan bir süre konuşsam mı sizce?

Fake hesap falan boş iş. Hiç yazma fake hesaptan yazacaksan.

Kız hoşlanıyorsa zaten anlaşılır. En basitinden saçlarını kestirdiğinde bir şeyler der yani. Tabii burdan sana karşı ilgisinin olduğunu düşünmek için arkadaş olmamış olmanız lazım. Arkadaş olarak gördüğü için de demiş olabilir. Gözlerinden de anlayabilirsin. Gözleriniz karşılaşınca gözünün içine dikkatli bak. Duyguları gözlerinin içinde saklı.

@Baguvix61 fake hesapla konuşa konuşa nereye kadar? Açıl gitsin, bir şey olmaz. Hiç değilse sizin ne hissettiğinizi bilir, adımlarını ona göre atar.
Hocam korkuyorum. Öyle abartılı bir tipim yok kız çok güzel bana bakar mı bilemiyorum. Kesin reddedecek. Artık reddedilmekten bıktım.

Hocam korkuyorum. Öyle abartılı bir tipim yok kız çok güzel bana bakar mı bilemiyorum. Kesin reddedecek. Artık reddedilmekten bıktım.
Reddeceğini düşünüyorsan zaten açılma. Piyasa değerini düşürürsün. Kızın gözündeki mânaya dikkat et. Adımlarını ona göre at.
@Baguvix61 varsın reddedil. Seni sen olduğun için seven bir kız illaki çıkacaktır.
Ne kadar yanlış tavsiyeler bunlar. Hiç mi kişisel gelişim kitabı okumadınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı