Valorant'ta küfür ettiğim için şikayet edilmekle tehdit edildim

qRowLing

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bugün Valorant derecesiz oynuyorduk 2 kişi bana sataşmaya başladı. Sesliden çok ağır küfür ettiler sonra ben de onlara ettim. Sonra birisi ses kaydı aldım mahkemeye vereceğim falan diyordu. Sizce şaka amaçlı mı yoksa gerçekten midir? Yani lobiye çağırdılar dosyayı hazırlıyorum falan yarım saate hazır olur baban hapse girecek gibi şeyler dediler.

Böyle insanlarla muhatap olup bir de lobilerine mi gidiyorsun? Bir şey olmaz ama sende de hata var.

Ama ağrıma gidiyor anneme babama birisi ağır küfürler edecek hani susmak saçma olurdu mutele geç diyorlar ama bende sövdüm anasına babasına hak ediyor çünkü maç başında sıkıştırıyorlar ölünce başladı zaten sövmeye yok diyor arkadaşım avukat dedim benim de babam polis biraz tırstı.

Ağzına sağlık kardeşim benim.

Bende sövmekte haklı olduğumu düşünüyorum böyle herifler 7/24 PC başında oturup milletin anasına babasına söven tipler.

Yazmandan anladığım kadarıyla yaşın küçük, korkacak hiçbir şey yok. Karşı taraf küfür ediyorsa sende sus pus bekleyemessin.

Abi daha 14 yaşındayım hani küfürler ağrıma gitmese muteliyecektim reportladım zaten büyük ihtimal chat banı yiyecek yok diyor işte dosya elimde hazırladım avukatım ben ilk önce abi yapmayın dedim inandırıcı olsun diye sonra kes ana** bilmem nabarım dedi o zaman sövdüm kaçtım :D

Korkmayın şöyle şeylerden. Tanımadığınız biri size sayıp söverken küçük emrah gibi "tamam abi" mi diyeceksiniz? Alayına gider. 💪
gelmiş diyorlar abi yok kayıt aldım mahkemeye vericem dosya hazır yarım saate emniyete gitcem ip'ni bulcaklar sövdüm kaçtım :D

Ama ağrıma gidiyor anneme babama birisi ağır küfürler edecek hani susmak saçma olurdu mutele geç diyorlar ama bende sövdüm anasına babasına hak ediyor çünkü maç başında sıkıştırıyorlar ölünce başladı zaten sövmeye yok diyor arkadaşım avukat dedim benim de babam polis biraz tırstı.

Bende sövmekte haklı olduğumu düşünüyorum böyle herifler 7/24 PC başında oturup milletin anasına babasına söven tipler.
Yani önceliğin laf polemiğine girmek olmasın. “Mute” opsiyonunu boşu boşuna koymamışlar. Adamların eğlence şekli zaten bu: “oyuna gireyim. Önüme gelene geçene söveyim.” Sanal erkeklik yani, önünde olsa titremekten konuşamayacak insanlar. Sen karşı cevap verirsen dahi (kastım küfür etmek) adamlara istediklerini vermiş oluyorsun.

Kardeşim ses kaydını senin bilgin dışında aldıysa hiçbir şekilde delil niteliği oluşmaz. Ve baban hapse girer falan neymiş yok öyle bir şey. Suçun şahsiliği ilkesine ters.

Geri
Yukarı