Kıza nasıl açılmalıyım?

Mesajla açılma. Kızı kimsenin olmadığı bir yere götür. Ama "buraya gelirmisin bir şey diyeceğim" gibi cümlelerden kaçın. Bu onu streslendirir. Bu kadar önemli bir şeyi yazarak açıklama sakın. Kız unutur gider sevgili olduğunu. Ve direkt açıkla lafı çok dolandırma. Ani açıkla ki ne olduğunu anlamasın çok. Sonra da reddedip reddetmemsine bakarsın. Ve kimseyi canından daha fazla sevme. O da insan sende insansın sonuçta değil mi ? Yaşın daha çok küçük ya. Yaşıtız ama yine de küçük :D

6 sayfayı okumadım ama eğer aklında varsa arkadaşlarına söyletmeni önermem. Moğol savaş beyine elçi göndertmiyorsun. Ben arkadaşıma söylettim olmadı. Zaten olmazdı ama neyse.

Sev olalım derse zaten o iş bitti ama düzgün bir şekilde açılma seneleri günlere düşürür
Ben seçimimi bu teknikle yaparım elimden geldiğince zeki insanların anlayabileceği göndermeler ve hareketler yaparım. Kız zekiyse cevap verir cevap vermezse zaten zeki değildir zeki birisini neden seçeyim.
Not: Arkadaşlarını araya sokma üstteki hocamın dediği gibi elçi yollamıyorsun herşeyi kendin hallet.

Geri
Yukarı