Sınıftaki kıza sevdiğimi söylemeli miyim ve nasıl?

Ben lise de gördüğüm bir kıza direkt aşık olmuştum. Daha önce hiç sevgilim olmamıştı direkt olarak seni seviyorum demiştim. Kız beni tanımıyor bile bende onu tanımıyorum ne kadar saçma. 😂 😂
Neyse sonrasında oda şaşırmıştı reddetti beni. Bende kafayı bozdum sürekli bununla iletişime geçmeye çalıştım arkadaş olmaya çalıştım önce kavga ettik sonrasında iyi anlaştık. 6 yıldır birlikteyiz. Seviyorsan git konuş bence.

Hocam sizin durumlar ne ya.

Ben lisede gördüğüm bir kıza direkt aşık olmuştum. Daha önce hiç sevgilim olmamıştı direkt olarak seni seviyorum demiştim. Kız beni tanımıyor bile bende onu tanımıyorum ne kadar saçma. 😂 😂
Neyse sonrasında oda şaşırmıştı reddetti beni. Bende kafayı bozdum sürekli bununla iletişime geçmeye çalıştım arkadaş olmaya çalıştım önce kavga ettik sonrasında iyi anlaştık. 6 yıldır birlikteyiz. Seviyorsan git konuş bence.
1600286358653.png

1059723737 kodum bu hocam. İstediğinizi sorun başımı ağrıtabilirsiniz. :D

Hocam hemen olgunlaştık. Tebrik ediyorum sizi.

Hazır şöyle saniyesinde cevap yazıyorsun aktifsin şu Türkiye ilk 500 sıralamanı bi at da gözümüz başarı görsün ya, arkadaşa da süper örnek olur.

Hocam bana da bi cevap verseydin ya. Anladım, sanırım Türkiye 500.lüğünüzü çok paylaşasanız yok hocam??

Kardeşim bu işi sosyal medya üzerınden halletmeye çalişma sansın çok düşük olur bende söylemesi ,
Bir araya gelme imkanın varsa o zaman yakınlaşmaya bak ama fazla degil ne amaçla yaklaştigını kadına belli etmemelisin eger onla sevgili olmak istedigini anlarsa araya mesafe koyucaktir ,
sakın senden hoşlanıyorum deme zaten
bir insanin direkt yuzune senden hoşlanıyorum dersen eger o da senden çok ama çok hoşlanmıyorsa büyük ihtimalle redd edilirsin
Bence okullar açildiginda illaki denk gelirsiniz birbirinize ,ordan kızla sohbet etmeye bak sadece normal konuş kızı gözünde büyütme
Sosyal medyadan hikayelerden bazen yazabilirsin (bazen yani her attigi hikayeye degil ) ve yazdıkların çok kısa olsun uzun uzun karmaşik cumleler yazma net ol ama yinede sosyal medyadan bu işi çok saglıklı olmuyor

Hocam hazır sizin gibi birini bulmuşken bi Steam hesabınız olur, herhangi bir sosyal medya olur bırakabilir misiniz? Lazım olacak çünkü sorularım var.

Bence arkadaşa bir şey sormayın söylediğinin doğru olduğunu sanmıyorum :D Her cevabıma saniyede cevap verirken sonucunu paylaş dediğimde 2 mesajımı da görmezden geldi... Doğru oladabilir atarsa sonucu görürüz ama değilse acınası bir durum.

Geri
Yukarı