Sınıftaki kıza sevdiğimi söylemeli miyim ve nasıl?

Hocam size kendi devletimizden leydi Ayasu'yu ayarlayalım isterseniz. Soylu olun yeter.
Şaka bir yana iş uzamadan açıl derim ileride keşke söyleyeydim dersin. Ama @XeOn3440 hocam haklı.

Siteden ban yemiştim cevap veremedim kusura bakmayın.Neyi abartıyorum anlayamadım ?

Siteden ban yemiştim cevap veremedim kusura bakmayın.Maalesef senin kadar öz güvenim yok.Başka bir önerin var mı ?

Evlerimiz birbirine çok uzak, o yüzden buluşma işi iptal ve o kadar öz güvenimde yok.Ne yapmam gerek ?

Maalesef kız daraltılmakdan hoşlanmıyor.Bende ne zaman canı sıkılır bilemiyorum.Başka bir öneri ?

Üzgünüm ama kendime güvenemiyorum.Utangaç biriyim bu konularda.

Ya reddeterse beni ?Bir daha yüzüme bakmazsa o zaman ne yapayım ?

Bana değer verdiğini bile bilmiyorum ama ben ona değer verdiğimi bir şekilde kanıtladım.Ayrıca öz güvensizin tekiyim.Sosyal medya üzerinden yazsam ne söyler bana sence ?Ayrıca kız medeni biri saygılı yani.
Kardesim sen baştan kaybettin sen kendine güvenmiyorsan hiç bir şey yapamassın
neden kendine güvenin yok sebebi ne
Büyük bir kusurunmu var yani anlamadım
Sadece karşındakini gözünde büyütme
Arada bir instadan yürüsün şakayla karışik şekilde ama beceremem terst tepkide döndüremem dersen onada girme
Beklentiyede girme ve plan yapma yoksa üzülürsun
Zamana bırak
o çok begendigin kızla belki 2-3 ay takıldiginda ulan ben bunun için mi bukadar ugraştim diyebilirsin
Kardesim sen baştan kaybettin sen kendine güvenmiyorsan hiçbir şey yapamazsın
Neden kendine güvenin yok sebebi ne
Arada bir instadan yürüsün şakayla karışik şekilde ama beceremem terst tepkide döndüremem dersen ona da girme
Zamana bırak
O çok begendigin kızla belki 2-3 ay takıldiginda ulan ben bunun için mi bu kadar ugraştim diyebilirsin

Hahaha kız olarak cevap veriyorum: Onu iyice tanı ve kaynaşın, sakın arkadaş olarak yaklaşma. Kaynaşın dememin sebebi ise: Açıldıktan sonra olumsuz yanıt alma oranın düşsün, ha alsan bile iletişimi tamamen koparmaması için. Özgüvenli ol ve kendine güven ;)

Kardesim sen baştan kaybettin sen kendine güvenmiyorsan hiç bir şey yapamassın
neden kendine güvenin yok sebebi ne
Arada bir instadan yürüsün şakayla karışik şekilde ama beceremem terst tepkide döndüremem dersen onada girme
Zamana bırak
o çok begendigin kızla belki 2-3 ay takıldiginda ulan ben bunun için mi bukadar ugraştim diyebilirsin
Şu an yazışıyoruz instadan.Ama yüz yüze seni seviyorum diyebilecek kadar cesur değilim sanırim.Çok haklısın bu arada özgüven konusunda.Korkanın çocuğu olmaz derler:) diyip atılasım var ama beceremiyorum.
Hahaha kız olarak cevap veriyorum: Onu iyice tanı ve kaynaşın, sakın arkadaş olarak yaklaşma. Kaynaşın dememin sebebi ise: Açıldıktan sonra olumsuz yanıt alma oranın düşsün, ha alsan bile iletişimi tamamen koparmaması için. Özgüvenli ol ve kendine güven ;)
Ona instadan profil foton güzelmiş diye yazı yaziyorum bazen.(çünkü gerçekten hoşuma gidiyor)Peki baska ne yazabilirim ?

Ulan kız bana iyi geceler bile demiyor.Vazgecsem mi diye düşünüyodum ama sonra aklıma benden ilk önce dememi beklemiştir diye düşünüyorum.

bilgiler:
Öncelikle 15 yaşındayım. Lise 2'ye geçtim ve fen lisesinde okuyorum. (Fen lisesi dememin sebebi hava atmak değil, arkadaş ortamını anlayın diye söylüyorum.)
Kendi sınıfımdaki bir kızdan hoşlanıyorum. Onun sadece dış görünüşünü değil karakterini de seviyorum. Tanışalı daha 1 yıl oldu (9. sınıfta tanıştık). Araya pandemi girdi.
Ben de Instagram üzerinden ona yazmaya karar verdim. Neyse konuşuyoruz, bana kızdığı zaman (daraltılmaktan hiç hoşlanmıyormuş, bunu.
Daha önce bilmiyordum.) arkadaşım dedi. Arkadaşım dedi! Sizce bu ne demek? Ben arkadaş olarak kalmamızı istediğini çıkardım buradan.(İnş öyle değildir.)
Sizce ona söylemeli miyim onu sevdiği mi? Tek istediğim onunda beni sevmesi. Gezelim tozalım, eğlenelim, elimi tutsun falan bunları istemiyorum. Sadece benim gibi o da beni sevsin istiyorum. (Not: Bu kız işleriyle hiç aram yok kusura bakmayın, zaten anlasam sormazdım.) sizce ona Instagram üzerinden onu sevdiğimi direkt pat diye söylesem mi yoksa biraz daha bekleyip sonra söylesem mi ya da içime mi gömsem? Bilemedim.
Tecrübeli olan olmayan herkes fikrini söyleyip şu güzel arkadaşınızı mutlu eder misiniz?

Dipnot: Eğer git söyle diyenler nasıl söylemem gerektiğini de anlatabilir mi?

Aga diyebilecegim bir şu var içinde tutmanı istemem harap olursun eğer onun da seni sevdigini düşünüyorsan açılmanı tavsiye ederim korkaklık veya çekinecek bir şey yok ve yok daralıyormuş yok sevmiyormuş gibi etkenler seni sevmedigini göstermez bir bunu söylebilirim sanaldan veya yüz yüzede söylebilirsin kaybedecek pek bir şeyin olmaz ya arkadaş kalırsınız ve kız bir süre eşek gibi mesafe koyar veya kızar mızar bende yukarıdaki ıambyms9 adlı arkadaş gibi bir şey yaşadım ama ters tepti neyse git açıl korkma.

Şu an yazışıyoruz instadan.Ama yüz yüze seni seviyorum diyebilecek kadar cesur değilim sanırim.Çok haklısın bu arada özgüven konusunda.Korkanın çocuğu olmaz derler:) diyip atılasım var ama beceremiyorum.

Ona instadan profil foton güzelmiş diye yazı yaziyorum bazen.(çünkü gerçekten hoşuma gidiyor)Peki baska ne yazabilirim ?
Bak son bir şey daha mesajlasırken o nasıl ise sende ayni onun gibi ol kısa mi yaziyor sende kısa yaz bekletiyormu 5 dk sonra yaziyorda sende aynı şekilde beklet yaz
O sana nasıl davraniyorsa sende öyle davran iltifat da etme olum sende hiçbir sey bilmiyorsun :)

Geri
Yukarı