Kızdan özel fotoğraf istemek ayrılık sebebi mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O fotoğraf yayılır. Yayılmasa bile tehditler gelebilir. "Seninle ilişkiye gireceğim yoksa bu fotoğrafı paylaşırım" gibi. Atılmamalı.

Herkesin düşüncesi, karakteri farklı. Bazılarının bir ilişkiden beklentisi sevgi saygıyken bazı zirzopların cinsellik oluyor. Tabii bu iki tarafın da isteği doğrultusunda olsa da doğru bulmuyorum. Her şey tamamen kişiden kişiye değişiyor, kimse üstüne de alınmasın bu her yerde böyle bana göre yanlış. Din, Mezhep'i hiç karıştırmıyorum bile. Ben zaten başlı başına değişiğim huylarımın hepsini sevmesem de böyle alışmışız. Ben herkesle konuşmam, konuşamam, çekinirim. Aşırı sosyal biri değilim. İşim gereği muhatap olacaksak orası başka. Öbür türlü arkadaşlık kurmaya pek çalışmam, gerek duymuyorum. Sırf cinsellik için bir ilişkiye de girişmem. Bu arkadaşın durumuna da gelirsek, ben kız arkadaşımla oyun oynarken bile kelimeleri seçerek kullanıyorum. Küfür, argo vs. gidip de sevgilimden uygunsuz fotoğraf falan isteyeceğim yok, bana göre değil 🙂
Faydasını gördüğüm için uzun süredir devam ettiğim ve devam edeceğim bir mantıktayım iyi dileklerin için teşekkürler 🙂

Rica ederim ne demek.
Sevgiyi aşkı ne hale getirmişler yazık ya.

Erkek yanlış kıza, kız da yanlış erkeğe denk gelmiş. Ayrılık sebebidir evet. Böyle şeyler kimine göre normal kimine göre değildir, saygı duyulması gerekir. Eğer ilişkide kabul edilemeyecek zıtlıklar varsa zaten o ilişki devam ettirilmez.

Rica ederim ne demek.
Sevgiyi aşkı ne hale getirmişler yazık ya.
Bu forumda niye böyle bir alışkanlık var bilmiyorum ama sürekli bazı arkadaşlar yazıların içinden cımbızla bir yerleri çekip ona göre tavır alıyor çok rahatsız edici bir davranış.

Anlattığım hiçbir şeyi anlamamışsın yada direkt olarak okumamışsın. Dolayısıyla boş tavırlara gerek yok dostum.

Bu forumda niye böyle bir alışkanlık var bilmiyorum ama sürekli bazı arkadaşlar yazıların içinden cımbızla bir yerleri çekip ona göre tavır alıyor çok rahatsız edici bir davranış.

Anlattığım hiçbir şeyi anlamamışsın ya da direkt olarak okumamışsın. Dolayısıyla boş tavırlara gerek yok dostum.

Üstüne niye alındın? Sana niçin tavır alayım sana göre o doğrudur saygı duyarım. Ben kendi görüşlerimi belirttim linçlemek istesem ağır kelimelerde kullanmasını bilirdik boş yere triplere girmeyelim.

Tabii ki fikir belirtmekte sorun yok ama dil uzatmak çok yanlış insan canı çok ucuz burda 👍

Hocam dil uzatmak derken 🙂 Bizim ülkede ucuz olan tek şey o herhalde.

Dosya Ekleri

• D75vZBuXsAAc8yJ.jpg
    D75vZBuXsAAc8yJ.jpg
    16,2 KB · Görüntüleme: 97
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı