Kızdan özel fotoğraf istemek ayrılık sebebi mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İster 1 aylık ilişki olsun ister 10 senelik. Güya sevdiğini söylediği kişiden böyle şeyler isteyen erkekleri adam yerine koymuyorum bile kimse kusura bakmasın. Karakter meselesi birazda abazanın tekiyse normal. Kız arkadaşınızda fazla düşünmesin ayrılsın.

Erkek değil abazalar hocam.

Evlilik dediğimiz şey bu zaten. Size göre bu bir ahlaksızlık olmayabilir, ama bazılarına göre ben de dahil düpedüz ahlaksızlık bu. Birinin çıplak fotoğrafını istemek nasıl normal görülüyor anlam veremiyorum.

Arkadasim ben de onu soruyorum ya, neden ahlaksizlik?
Iki insanin sevismesi, birbirini ciplak gormek istemesi neden ahlaksizlik?
Diyelim ki ahlaksizlik, devlet memuru OK verince neden bir anda super ahlakli bir seye donusuyor?
"Anne - Baba, biz sevisiyoruz haberiniz olsun" dersek neden ahlakli oluyor?

"Size gore ahlaksizlik olmayabilir, bize gore ahlaksizlik" diyere hosgorulu triplerine giriyorsunuz ama bunu yapanlari "ahlaksiz" ilan edince o hosgoru kayboluyor : )

Eve gelince ciplak gordugum insandan isteyken ciplak foto istemem neden ahlaksizlik olsun?

(Bunu yapanlarin resit olmadigi, fotograflarin internete yayilabilecegi vs gibi argumanlarla gelmeyin, sizma olmayacagini ve resit insanlar oldugunu varsayarak soruyorum.)

Nude istemek ve 1 aylık ilişki?
Erkek tak fişi bitir işi gibi düşünüyor. Yani sadece cinsellik.
Yine abazan bir erkek. Bir an önce ayrılsın.

Cinsellik için de aynısı geçerli, kimine göre çok normal bir şey evlilikten önce cinsellik ama kimine göre uygunsuz bir şey.

Hocam herkesin görüşü farklıdır saygı duyarız ama bizim görüşümüze düşüncelerimize saygı duyulmuyor. Sırf bu yüzden sinirim bozuluyor.

Diyelim ki ahlaksizlik, devlet memuru OK verince neden bir anda super ahlakli bir seye donusuyor?
"Anne - Baba, biz sevisiyoruz haberiniz olsun" dersek neden ahlakli oluyor?

"Size gore ahlaksizlik olmayabilir, bize gore ahlaksizlik" diyere hosgorulu triplerine giriyorsunuz ama bunu yapanlari "ahlaksiz" ilan edince o hosgoru kayboluyor : )

Eve gelince ciplak gordugum insandan isteyken ciplak foto istemem neden ahlaksizlik olsun?

(Bunu yapanlarin resit olmadigi, fotograflarin internete yayilabilecegi vs gibi argumanlarla gelmeyin, sizma olmayacagini ve resit insanlar oldugunu varsayarak soruyorum.)
Tamamen yetiştirilme ve kültürle alâkalı bir durum. Dini görüşün de bunda bir etkisi olabilir. Bu konuda herkesin birbirine saygı duyması gerektiğini düşünüyorum.

Diyelim ki ahlaksizlik, devlet memuru ok verince neden bir anda super ahlakli bir seye donusuyor?
"Anna - baba, biz sevisiyoruz haberiniz olsun" dersek neden ahlakli oluyor?

"Size gore ahlaksizlik olmayabilir, bize gore ahlaksizlik" diyere hosgorulu triplerine giriyorsunuz ama bunu yapanlari "ahlaksiz" ilan edince o hosgoru kayboluyor: )

Eve gelince ciplak gordugum insandan isteyken ciplak fotoğraf istemem neden ahlaksizlik olsun?

( Bunu yapanlarin resit olmadigi, fotograflarin internete yayilabilecegi vs gibi argumanlarla gelmeyin, sizma olmayacagini ve resit insanlar oldugunu varsayarak soruyorum )

Hocam çok haklısınız ben ikna oldum iyi forumlar size.
Beni de o nokta ayar ediyor da işte. Geri kafalı yobaz sınıfına koyuluyor bunları tasvip etmeyen kişiler.

Dostum boş ver bu tip konulara girmeyeyim diyorum ama yine kendimizi tutamadık girdik sonucu böyle çatışma 🙂
Ama hâla dil uzatıyorsun canım kardeşim...

Herkesin yanlışı doğrusu kendine arkadaşlar tekrardan kusura bakmayın herkese iyi forumlar dilerim 🙂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı