Kızdan özel fotoğraf istemek ayrılık sebebi mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben kim olursa olsun, bir kızdan veya erkekten çıplak fotoğraf istenmesini kesinlikle doğru bulmuyorum; bana göre ahlaksızlıktır.

Bu ne ya kardeşim? Buradaki arkadaşlar, cinsellik istemek ile bu teklifi birbirine karıştırmış sanırım. Bence en düşük tabirle bu teklif; terbiyesizlik, patavatsızlık ve ahlaksızlıktır.

O sevgilisi, cinsellik istiyorsan gitsin evlensin. Tutan mı var? 18 yaşından büyük kişiler evlenme hakkına sahip. Yoksa şu yaptığı kızı kullanmaktır. Taciz bile denebilir, sevgilisi olmasa.

Ben kim olursa olsun, bir kızdan veya erkekten çıplak fotoğraf istenmesini kesinlikle doğru bulmuyorum; bana göre ahlaksızlıktır.

Bu ne ya kardeşim? Buradaki arkadaşlar, cinsellik istemek ile bu teklifi birbirine karıştırmış sanırım. Bence en düşük tabirle bu teklif; terbiyesizlik, patavatsızlık ve ahlaksızlıktır.

O sevgilisi, cinsellik istiyorsan gitsin evlensin. Tutan mı var? 18 yaşından büyük kişiler evlenme hakkına sahip. Yoksa şu yaptığı kızı kullanmaktır. Taciz bile denebilir, sevgilisi olmasa.
Sevgili olmalari neden ahlaksizlik degil peki?
Evlenmeden nereye kadar ilerleyebiliyor ciftler? Cizgiyi nereye cekiyoruz?
Adini daha once duymadigin bir devlet yetkilisi onay vermeden cinsel iliski neden ahlaksizlik?

Sonuna kadar katılıyorum hocam.
Sevgili olmalari neden ahlaksizlik degil peki?
Evlenmeden nereye kadar ilerleyebiliyor ciftler? Cizgiyi nereye cekiyoruz?
Adini daha once duymadigin bir devlet yetkilisi onay vermeden cinsel iliski neden ahlaksizlik?

Hocam sevgili diyoruz ama arkadaşlık kurmadan birbirlerini tanımadan insanlar birbirlerini nasıl tanıyabilir ki? Bu süreç atlatıldıktan sonra kafa yapıları uyuşuyorsa evlenirler uyuşmuyorsa olmaz yani. Cinsellik kötü bir şey demiyoruz bir nevi ihtiyaç okey ama bize göre evlenmeden ters.
Bir arkadaşımız vardı ilişkilerinde cinsellik ön plandaydı tabii ki bu iki taraflı tamam buraya kadar okeyim sorun yok bir süre sonra olmayınca başka kıza geçiliyor döngü haline geliyor. Bir düşünün kızınız veya oğlunuz var ilişkileri bu şekilde bunlar size normal gelecek mi?

Sonuna kadar katılıyorum hocam.

Hocam sevgili diyoruz ama arkadaşlık kurmadan birbirlerini tanımadan insanlar birbirlerini nasıl tanıyabilir ki? Bu süreç atlatıldıktan sonra kafa yapıları uyuşuyorsa evlenirler uyuşmuyorsa olmaz yani. Cinsellik kötü bir şey demiyoruz bir nevi ihtiyaç okey ama bize göre evlenmeden ters.
Ben de zaten size gore evlenmeden once ters olmasinin altindaki motivasyonu soruyorum.
Iki insan cinsellik yasamak istiyorsa neden 3. baska bir merciden onay almak zorunda bunun icin? (Devlet, aileler, imam vs )
Bizi neden ilgilendiriyor?
29 Mayis gunu evlenen cift, 28 mayis gunu cinsel iliskiye girerse ahlaksiz oluyorken, 30 mayis gunu cok normallesmis oluyor size gore, neden? Ne degisti 2 gun icinde?

Ben de zaten size gore evlenmeden once ters olmasinin altindaki motivasyonu soruyorum.
Iki insan cinsellik yasamak istiyorsa neden 3. baska bir merciden onay almak zorunda bunun için? (devlet, aileler, imam vs )
29 Mayıs gunu evlenen cift, 28 Mayıs gunu cinsel iliskiye girerse ahlaksiz oluyorken, 30 Mayıs gunu cok normallesmis oluyor size gore, neden? Ne degisti 2 gun icinde?

Hocam herkesin görüşü farklı bir açıdan haklısınız aslında ama bana göre ters yani.

Dediğiniz anlaşılmıyor daha açıklayıcı olun, xXxX_babapro_XxXx efendim.

Hocam biraz da dinimize uzak büyüdüğümüz için bu tarz şeyler bize normal geliyor. İnanın bana da normal geliyordu iki insan birbirini sevdiği sürece bu şeyi yapmak istiyorlarsa yaparlar kimse karışamaz vs. diye düşünürdüm. Her yaşında insanın düşünceleri vs. değişebiliyor olgunlaşıyorsun yani şu an bana aşırı ters inanın mastürbasyonun günah olduğunu bilmiyordum ondan bile uzaklaştım.

Iki insan cinsellik yasamak istiyorsa neden 3. baska bir merciden onay almak zorunda bunun icin? (Devlet, aileler, imam vs )
29 Mayis gunu evlenen cift, 28 mayis gunu cinsel iliskiye girerse ahlaksiz oluyorken, 30 mayis gunu cok normallesmis oluyor size gore, neden? Ne degisti 2 gun icinde?
Evlilik dediğimiz şey bu zaten. Size göre bu bir ahlaksızlık olmayabilir, ama bazılarına göre ben de dahil düpedüz ahlaksızlık bu. Birinin çıplak fotoğrafını istemek nasıl normal görülüyor anlam veremiyorum.

Evlilik dediğimiz şey bu zaten. Size göre bu bir ahlaksızlık olmayabilir, ama bazılarına göre ben de dahil düpedüz ahlaksızlık bu. Birinin çıplak fotoğrafını istemek nasıl normal görülüyor anlam veremiyorum.

Hocam arkadaş cinsellik için yazdı bunları konuyu kaçırmayalım.😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı