Kızı kendime nasıl yakınlaştırırım?

Sende AC oynar gibi beni takip ediyorsun.
X2

13 14 Yaşında çocuğu neden takip edeyim? Nasihat verir geçerim. Seni sadece bu konular altında gördüğüm için dikkat çekiyorsun. Sana yazılan her olumsuz yorumda seni takip edip hayran falan olduğumuzu düşünüyorsan o senin ruh halinle alakalı bir durum.

Devamlı takip edildiğini düşünmek şizofren tanı kriteridir haberin olsun.

Bizim okuldan bir kızla tanıştım. Kızı önceden de görüyordum çok beğeniyordum, tanışmak 3 gün öncesine nasip oldu. Instagram'dan falan yazışıyoruz çok sami miyiz kız da yazdığı çoğu şeyi uzatarak yazıyor. Ama sorun ben yazmadan yazmıyor o da, ne yapmam lazım onun da yazması için? Çünkü ne zaman böyle olsa bir süre sonra aramız açılıyor, kız konşmuyor benimle. Taktik verin lütfen.

Mesajlaşmadan ziyade yüz yüze iletişim kurmaya çalış. Mutlu olduğunuz bir anda pat diye sor bir gün bir yere gidelim diye. Eğer bahane verip gelmek istemezse sonuç olumsuz. Eğer kabul ederse, işin yüzde doksanını tamamladın demektir. O buluşmanızdan sonra, okul dışında bir yerde görüştüğünüz için birbirinizi daha iyi tanıyor hissine kapılacaksınız. Aradan biraz daha zaman geçsin, bu arada konuşmayı ihmal etme. Kıvamının olduğunu hissettiğin anda söyle onu beğendiğini.

13 14 yaşında çocuğu neden takip edeyim? Nasihat verir geçerim. Seni sadece bu konular altında gördüğüm için dikkat çekiyorsun. Sana yazılan her olumsuz yorumda seni takip edip hayran falan olduğumuzu düşünüyorsan o senin ruh halinle alakalı bir durum.

Devamlı takip edildiğini düşünmek şizofren tanı kriteridir haberin olsun.

Öncelikle 14 yaşında demen komik :) ve merak etme şizofren olmadığıma eminim ayrıca neden bana bu kadar takıldın onu anlamadım.

Mesajlaşmadan ziyade yüz yüze iletişim kurmaya çalış. Mutlu olduğunuz bir anda pat diye sor bir gün bir yere gidelim diye. Eğer bahane verip gelmek istemezse sonuç olumsuz. Eğer kabul ederse, işin yüzde doksanını tamamladın demektir. O buluşmanızdan sonra, okul dışında bir yerde görüştüğünüz için birbirinizi daha iyi tanıyor hissine kapılacaksınız. Aradan biraz daha zaman geçsin, bu arada konuşmayı ihmal etme. Kıvamının olduğunu hissettiğin anda söyle onu beğendiğini.

Okuldan atıldım o yüzden sadece Instagram'dan görüşebiliyoruz dün dışarı çıkalımmı diye sordu ama benim bu aralar ailevi sorunlar olduğu için gelemedim oda biliyordu tamam dedi sonra çıkalım dedim olur dedi.

Öncelikle 14 yaşında demen komik :) ve merak etme şizofren olmadığıma eminim ayrıca neden bana bu kadar takıldın onu anlamadım.

İşte onu diyorum sana takılan takip eden falan yok. Sürekli bu konular altındasın dikkat çekiyorsun sadece. Kafanda hayali bir karakter oluşturmuşsun onun gibi davranmaya çalışıyorsun. İşin komik tarafı fark edilmediğini zannediyorsun. Zor olmuyor mu senin için? Zamanla bu hayali karaktere benzerim diye korkup çekinmiyor musun :)

Yeni konular

Geri
Yukarı