Kızla erkek arkadaş olmaz konusu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Olur olmaz gibi kesin ve saçma cevap vermiş çoğu kimse. Tabii ki olur, sadece çok zor. Bir kere her iki bireyinde sağlam ve kaliteli birer karaktere sahip olması lazım ki bu zaten işleri imkansıza yaklaştırıyor. Ondan sonra da durum izin verirse tabii ki mümkün. Kısaca mümkün ama çok düşük bir ihtimal.
Kesinlikle katılıyorum.

Ben de bundan nefret ediyorum. Çevremde iki-üç tane orta samimilikte olduğum (asla çok samimi olmamam lazım) kızlar var, onların arkadaşları olan benim de normalde arkadaş olduğum kişiler durmadan bana bakıp iki parmağı birbirine sürtüyor. Kendimi sakinleştirip kendimi samimi olduğum kızlardan uzaklaştırmak zorunda kalıyorum.

Ben de bundan nefret ediyorum. Çevremde iki-üç tane orta samimilikte olduğum (asla çok samimi olmamam lazım) kızlar var, onların arkadaşları olan benim de normalde arkadaş olduğum kişiler durmadan bana bakıp iki parmağı birbirine sürtüyor. Kendimi sakinleştirip kendimi samimi olduğum kızlardan uzaklaştırmak zorunda kalıyorum.
Arkadaşlarının yaptığı cinsel taciz bu arada.

Yer, zaman, mekan, kişi ve niyet önemli. Nerede yaşadığımız belli, kimin kim olduğu belli olmaz. Bunun yanına eskilerden gelme öğretileri de eklersen bu cümle sana dünyanın en mantıklı cümlesi olarak gelebilir. O yüzden bunu diyene ne cahil derim ne de bilge. Öyle demesinin kendince sebepleri vardır, demekte de özgür.

Birbirinden hoşlanan iki insan beraber olamaz mı, garip değil mi?
Ya şimdi olabilir olabilmesine ama bazıları bana göre de fazlasıyla aşıyor çizgiyi, kardeşim git yapacağını evinde yap. Tamam anladık seviyorsunuz iyi güzel hoş ama şu dini tarikat (ismini şu an unuttum ama Dan Brown'ın kitaplarında falan geçen) gibi herkes izleye izleye bunu ilan etmek zorunsa mısınız, daha önemlisi millet sizi izlemek zorunda mı? Bunu özellikle küçüklerin hatta 18 altının yapıyor olması daha da kötü bir kısmı. ABD gibi "özgürlükler diyarı" bir yerde bile kimi çizgi filmlerin ne saçma şeylerden sansür yediği ortada. Kendimden hadi geçtim yanımda çocuğum varken böyle bir sahneye "maruz bırakılsam" muhtemelen haberlere çıkanlar arasına girerim :D.

İyi yardırmışım ya 3 dakikada :D:D. İşin kısası herkesin tercihi kendinedir ama bu böyle bazı kesimler tarafından çok hassas görülen konularda kimseye böyle uluorta hareket edebilme özgürlüğü tanımaz. Evinde veya "senin gibilerin" yanında istediğini yap ama toplum içinde yerini bileceksin.

Ha bu dediğim boyutta olmayanlara da ufak değinecek olursak zaten artık durduk yere öylelere laf eden kalmadı (yarı bunamışlar gibi istisna gruplar hariç).
Olurlar ama o arkadaşlık da bir yere kadardır. Ateşle barut daha ne kadar birlikte olabilir ki?
Kesinlikle şu benzetmeye bayılıyorum :D.
Kesinlikle de doğru. Birlikte oluyorlar oluyorlar sonra olmadık yerde ateşle barut tutuşunca haberlerde gördüğümüz (ya da her gün metroda gördüğümüz) görüntüler çıkıyor.

Geri
Yukarı