Kızlar beni neden sevmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiç öyle bahsettiğin gibi notları kötü olup, sigara içen bad boy tiplerden olmadım. Şuan da 18 yaşındayım. Bu zamana kadar 16 tane sevgilim oldu. Bazılarının ismini, tipini bile hatırlamıyorum. Gerçekten sevgili büyütülecek bir şey değil. Çok istiyorsan tarzını değiştirmelisin. Kızlar asosyal, utangaç tipleri sevmez. Bahsettiğiniz sigara içip, gözlük takan tipler sanılanın aksine kızların dilinden anladığı için onlarla daha iyi anlaşır. Benim çok tanıdığım var, 23-25 yaşına kadar kız eli tutmayıp o tarzdaki insanlara laf atan. Bir insan sigara içip, gözlük takıyor diye de ona farklı bir gözle bakmak benim açımdan da çok yanlış bir şey. Herkes aynı olacak diye bir şey yok. Onların da tarzı o şekil olabilir, saygı göstermek lazım.

Her sevgilisi olan böyle salak bir imajda olmuyor ki. Kendimizi kandırmaya gerek yok, biz anlamıyoruz bu işlerden.

Ben hiç bir kızdan red yemedim çünkü bir kıza bir şey teklif etmedim, ayrıca kızların bulunduğu hiçbir ortama girmişliğim yok. Cesaret etsem belki benim de sevgilim olurdu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı