Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanırlar?

Aşık olduğum kızın yanına gittim. Sonra açıkladım. Bu anlatacağım şeylerden dolayı belki ban yiyeceğim ama yine de bilmenizi istiyorum. Ben sana aşığım dedim. Sonra kızda bana bir baktı. Beni baştan aşağı süzdü. Sonra çok özür diliyorum ama kız aynen şöyle dedi " Ayy! S****r git be! Ben sana bakar mıyım lan ?" Dedi. Tekrardan özür diliyorum. Sonra nöbetçi oldum. Sarışın (doğal) yeşil gözlü bir kız yanıma oturdu ben nöbetçiyken. Kız bana "naber" dedi. Sonra iyiyim dedim. Sonra bende hemen ne bu samimiyet dedim. Gülüştük. Sonra kız benden numaramı istedi. Işık hızıyla hemen kağıt kalem çıkarıp yazdım ve verdim :D Bayağı bir muhabbetimiz oldu. Ertesi gün sarışın kız yanıma geldi. Sana bir şey söyliyeceğim dedi, bende dinliyorum dedim. Ben dedi sonra takılarak tekrar ben dedi. Sonra ben anladım zaten ve bana aşıksın değil mi dedim. O da evet dedi. Şimdi kızla çıkıyorum. Durun! Daha bitmedi olay. Kız bana sarılıyor beraber yürüyoruz. O aşık olduğum kız bizi gördü çok yakından ve gözleri fal taşı gibi açıldı. Sonra Aşık olduğum kız senle özel bir şey konuşabilir miyim? Dedi. Dinliyorum dedim. Ben o gün sana çok kötü laflar ettim farkındayım senden özür diliyorum tekrardan dedi. Önemli değil dedim. Sonra bana çıkma teklifi etti. Yemin ediyorum kız damarıma bastı öyle bir sinirlendim ki patlıyacaktım. Başladım kıza bağırmaya, avazım çıktığı kadar bağırıyordum. Ulan sen kimsin de bana çıkma teklifi ediyorsun? Benim sevgilim var, ben sana dediğimde neden bana hakaret ettin küfür ettin? Sen kendini ne zannediyorsun dedim? 1.50 boyun var türlü türlü huyun var dedim. Sonra kız ağlamaya başladı. Sonra biraz da küfür ettim. Ama gerçekten beni çok kızdırdı. Şu an ki sarışın olan sevgilim bana çok kızdı. Kızı neden öyle bozdun diye bağırdı bana. 1 hafta önce oldu bu olay. Şimdi de kızın ağlamaktan gözleri kan çanağına dönmüş. Bugün kızdan özür dilemeyi düşünüyorum. Vicdanım sızlıyor. Ama bir düşünün siz benim yerimde olsaydınız yapmaz mıydınız? Kıza nazik bir şekilde çıkma teklifi ediyorum bana saydırıyor. Çok garip bir haldeyim.

Her insan kendine yakışanı yapar derler. Sen de sana yakışanı yap, özür dile. İnsanların hatalarını anlayıp kabul etmeleri ve o hatayı düzeltmek için özür dilemeleri bir erdemdir.
Her zaman empati yapmanı öneririm. Sana yapılmasını istemediğin bir şeyi, başkalarına yapma.
Bir bayanın ya da erkeğin güzel/yakışıklı olması ne denli ön plana çıkarsa çıksın, karşıdakine güven vermedikçe sağlıklı yürümez ve bitmeye mahkumdur.

Tecrübelerime dayanarak söyleyeyim. Eğer paran varsa ilk başta para için seni tercih ederler. Paran yoksa, tanınır bir ailedeysen bu kızlar için paradan daha önemlidir. Eğer ailen tanınmıyorsa ve paran yoksa, sempatikliğine bakarlar. Eğer bu üçünden birine bile sahip değilsen, hiçbir şeyin önemi yok.

Aşık olduğum kızın yanına gittim. Sonra açıkladım. Bu anlatacağım şeylerden dolayı belki ban yiyeceğim ama yinede bilmenizi istiyorum. Ben sana aşığım dedim. Sonra kızda bana bi baktı. Beni baştan aşağı süzdü. Sonra çok özür diliyorum ama kız aynen şöyle dedi " Ayy! S****r git be !!! Ben sana bakar mıyım lan ?" dedi. Tekrardan özür diliyorum. Sonra nöbetçi oldum. Sarışın (doğal) yeşil gözlü bir kız yanıma oturdu ben nöbetçiyken. Kız bana "naber" dedi. Sonra iyiyim dedim. Sonra bende hemen ne bu samimiyet dedim. Gülüştük. Sonra kız benden numaramı istedi. Işık hızıyla hemen kağıt kalem çıkarıp yazdım ve verdim :D Bayağı bir muhabbetimiz oldu. Ertesi gün sarışın kız yanıma geldi. Sana bir şey söyliyeceğim dedi, bende dinliyorum dedim. Ben dedi sonra takılarak tekrar ben dedi. Sonra ben anladım zaten ve bana aşıksın dimi dedim. O da evet dedi. Şimdi kızla çıkıyorum. Durun ! daha bitmedi olay. Kız bana sarılıyor beraber yürüyoruz. O aşık olduğum kız bizi gördü çok yakından ve gözleri fal taşı gibi açıldı. Sonra Aşık olduğum kız senle özel bir şey konuşabilir miyim ? dedi. Dinliyorum dedim. Ben o gün sana çok kötü laflar ettim farkındayım senden özür diliyorum tekrardan dedi. Önemli değil dedim. Sonra bana çıkma teklifi etti. Yemin ediyorum kız damarıma bastı öyle bir sinirlendim ki patlıyacaktım. Başladım kıza bağırmaya, avazım çıktığı kadar bağırıyordum. Ulan sen kimsin de bana çıkma teklifi ediyosun ?! Benim sevgilim var, ben sana dediğimde neden bana hakaret ettin küfür ettin ? Sen kendini ne zannediyosun dedim ? 1.50 boyun var türlü türlü huyun var dedim. Sonra kız ağlamaya başladı. Sonra biraz da küfür ettim. Ama gerçekten beni çok kızdırdı. Şu an ki sarışın olan sevgilim bana çok kızdı. Kızı neden öyle bozdun diye bağırdı bana. 1 hafta önce oldu bu olay. Şimdi de kızın ağlamaktan gözleri kan çanağına dönmüş. Bugün kızdan özür dilemeyi düşünüyorum. Vicdanım sızlıyor. Ama bir düşünün siz benim yerimde olsaydınız yapmaz mıydınız ? Kıza nazik bir şekilde çıkma teklifi ediyorum bana saydırıyor. Çok garip bir haldeyim.
Yemin ederim aynısını bende yaşadım . Okulumuza yeni gelen bir kız vardı çok beğenmiştim ama boyu kısa olduğu için 5-6 zannettim üzülmüştüm . Aradan 1-2 gün geçti arkadaşımla okulun içinde gezerken kızın benim sınıfımın karşısında olduğunu fark ettim . Çok mutlu olmuştum . Samimi olduğum bir arkadaşıma bu olayı anlattım ve rica ettim bu durumu ona söylemesin ben kendim itiraf edicem dedim . Ama boş dururmu hemen gitmiş anlatmış . Kızı ne zaman görsem bana bakıyor beni süzüyor . Yatarken hep düşünüyordum acaba oda bendenmi hoşlanıyor diye . Sabah okula gittim ve dayanamayıp ilk tenefüste ettim güldü benden utanıyordu cevap veremedi düşünücem dedi ve gitti . Sonra 2. tenefüste arkadaşını yanıma yolladı reddetiğini söyledi . Biraz kafama taktım üzüldüm umudu kestim ve 2 hafta sonra bana gelip özür diledi reddetiği için ve benimle çıkmak istediğini söyledi moralim yerine gelmişti kıpır kıpırdım hemen soğuk kanlılıkla kabul ettim . O gün okul çıkışı evine kadar eşlik etmemi istemişti onu kırmadım ve tamam dedim . Yol boyunca ağzını bıçak açmadı gözlerini kaçırıyordu ve yüzüme bakamıyordu boyu kısa olduğu için sarılmak istiyordum . Ama benden çok utanıyordu elleri titriyordu kekeliyordu onun utanmasını fark etmemiş gibi yaptım . Evine bıraktım ve o akşam instagramdan konuştuk (10-15) dakika. Kızla çok ortak yönümüz vardı. Memleketimiz aynı annemizin adı aynı vb. Arkadaşı beni arayıp konuşmak istediğini söyledi ve ona hediye almalısın dedi . Bende çok heyecanlanım 2 haftadır biriktirdiğim parayı harcayıp altın kolye almıştım ve bir kutuya notlarla birlikte koydum onu dışarı çağırıp yüz yüze vermek istiyordum ama utancından gelmiyordu. Biz böyle 1 hafta boyunca sevgiliydik mesajda çok güzel konuşuyor yüz yüze gelemiyordu bile sonra benden ayrılmak istedi bende medeni bir şekilde kabul ettim ondan soğumuştum . Benim kavgalı olduğum bir çocukla çıkmış(KEKO). Dışarda arkadaşımın abisin motoruyla(Z One) ilgilenirken onları yolda sarılırken gördüm çok kıskandım . Motoru çalıştırdım yüksek devirle motoru bağırtarak yanlarından geçtim kin beslemiştim. 1 hafta sonra benden tekrar özür diledi bende tekrar kabul ettim bu sefer utanmıyordu ama nazlanıp bahane bulup dışarı gelmiyordu. Bir gün sıradan bir şekilde onu aradım. Telefona annesi çıktı bende kızını vermesini istedi beni biraz azarladı ve birdaha görüşmememizi söyled. 5 dakika sonra kız aradı ayrıldığımızı benim onu rezil ettiğimi söyledi. Sokağın ortasında dona kalmıştım ne yapıcağımı bilemedim oturdum kaldırıma bekledim sonra eve gittim. Yarın okulda ona biraz sert konuştum benimle oyunmu oynuyorsun dedim ve gittim o günden sonra görüşmedik

Kendisini güldürebilen, kendisini yanında gerek maddi gerek manevi gerek fiziksel olarak güvenli hissedebileceği, prensipleri olan, kendini tanıyan, kendini geliştirmiş, karakter sahibi, birçok konuya hakim olan, kültürlü ve eğitimli erkeklerden hoşlanır.

Tabii ki bu 26'yı geçmiş, işinde gücünde, aklı başında olan kadının isteyecekleri. 20'lik kız kaşa göze bakar, sonra bir gün o ''alfa erkek'' tarafından kuytu köşede ya öldürülür ya da dövülür...

@Zakramoreas Neden ağır olsun ki? Ben ülkede artık sıradanlaşmış olaydan ufak bir kesinti yazdım sadece. Mağdur olan genç kızların çoğu karşı cinsin ne insani duygularına ne de karakterine bakıyor. Parası var mı, var. Yakışıklı ve maço mu, evet. Tamam, iş bitmiştir.

Cidden üzülüyorum bazen ama herkes tercih ettiği hayata layık oluyor. Öldüren veya mağdur eden şahıslara baktığımızda genelde düzgün adamların çıkmaması da tesadüf olamaz sanırım.

Bugün özür dilerim kızdan, kız elimi tuttu. Dur dedi. Ben belki küfür ediyorum, belki ahlaksızım ama bilmen gereken şeyler var dedi. Sonra gözyaşlarını sildim. Ağlama dedim. Benim gibi bi tipsiz için değmez dedim. Sonra anlat neymiş bilmem gereken şeyler dedim. O sarışın seni kandırıyor dedi. Bende neler saçmalıyorsun sen ? dedim. O kızın başka bi sevgilisi var dedi. Ben tabi şok geçirdim. Sonra gel benimle dedi. Bir baktım ki benim sarışın uzun boylu bi herifle el ele tutuşup fingirdeşiyor. Çok sinirlendim tam üzerlerine gidecektim ki aşık olduğum kız bana dur dedi. Değmez yapma dedi. Sonra aşık olduğum kıza çıkma teklif ettim. Kızın yüzü birden güldü canım benim yaa :) Sonra benim sarışının önüne gittik benim sarışın aşık olduğum kızla beni gördü. Çok şaşırdı. Sonra aşık olduğum kızı dudağından öptüm gözünün önünde. HAYATIMIN EN MUTLU, EN GÜZEL, EN ŞANSLI VE EN AŞK DOLU GÜNÜ BUGÜN DÜ :) Herkese yardımları için teşekkürler ! :D
Arkadaşım o ilişkiden nasıl mutlu olabildin? Hayır yazdıklarını bi' okusan ne demek istediğimi anlayacaksın. Kız sana çok kaba ve çok kalp kırıcı şekilde red çekiyor, sarışın güzel bir kız ile tek günde sevgili oluyorsun, sonra aniden eskiden sana bakmayan kız ile sevgili oluyorsun, aniden de seni çok seven sarışın kız başkası ile sevgili oluyor? Ya mutluluktan olayları atlayarak yazdın yada çok ağır CSB. Hadi diyelim atlayarak yazdın güzel kardeşim sana zamanında gulyabani gibi davranan bir kızla nasıl mutlu oldun? Neyse yargılamak benim haddime düşmez. Sevda sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı