Kızlar neden böyle?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Okul hayatında öğretmenlerim, evde ablam ve kuzenlerim, gerekse iş hayatında kadınların bazen yaptıkları çok garibime gidiyor. Seni çileden çıkartana kadar uğraşırlar, en sonunda karşılık verince sanki kendileri hiçbir şey yapmamış gibi günlerce trip atarlar, surat asarlar, laf çakarlar. Kısacası bütün suçu sana yükleyip kendilerine toz kondurmazlar. Sabır diliyorum bazen... Ama sözde kadın erkek eşittir derler.

Okul hayatında öğretmenlerim, evde ablam ve kuzenlerim, gerekse iş hayatında kadınların bazen yaptıkları çok garibime gidiyor. Seni çileden çıkartana kadar uğraşırlar, en sonunda karşılık verince sanki kendileri hiçbir şey yapmamış gibi günlerce trip atarlar, surat asarlar, laf çakarlar. Kısacası bütün suçu sana yükleyip kendilerine toz kondurmazlar. Sabır diliyorum bazen... Ama sözde kadın erkek eşittir derler.
Kadın erkek eşit değil mi yani? Senin çevrendekiler kötüyse neden diğer insanlarıda genelliyorsun? Efe büyümen lazım.

Çevrenizde ki insanlar böyle olabilir. Fakat ben birkaç kişide yaşadığınız sorunu bir cinsiyete bağlanmasını saçma buluyorum.

Kadın erkek eşit değil mi yani? Senin çevrendekiler kötüyse neden diğer insanları da genelliyorsun? Efe büyümen lazım.

Sizin düşünceniz efendim, ama bence kadın ve erkek sadece hukuken eşit olmalı. En doğrusu bence bu.

Genelleme yapman yanlış ama, sadece kendi etrafındakiler için yorum yapabilrdin.

Beyler siz niye sürekli dönüp dönüp sürekli kadınlara laf çakmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum hayır kendinizi böyle tatmin falan mı ediyorsunuz :D Sırf bu ay bile böyle çokça konu gördüm.
Sorun bence kadınlarda değil. Onları böyle havalara sokan erkeklerde. Daha bugün Sosyal medyadaki kadınlarla ilgili bir konu açmıştım. Orada da yorumlar ortadaydı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı