Kızlar neden erkek aramıyor?

Hocam aslında kemanı sıkıldığım için bırakmıştım. Kendim için geri başlamayacaktım sadece kız için.
Kendinin hoşuna gidecek bir aktivite, uğraş bul. Yani birkaç öneri bulabilirim senin için. Yüzmeye gidebilirsin. Piyano düşünebilirsin. Benim mesela en büyük hayallerimden biri. Küçüklüğümden beri nedense az çok bir çalmayı bildiğimi hissediyorum ve en sevdiğim müzik aletidir. En yakın zamanda ben Piyano'ya başlayacağım.

Senin de varsa böylesine bağlı olduğun bir hayal, merak; işte ona yönel.

Dişinin erkek aramasına gerek yok, dişi seçicidir. Beğendiği bir erkeği gördüğü zaman kendine has bir koku salgılar. Bu koku erkeği delirten, aşık ettiren kokudur. Erkek, aşık olduğu kızı kendisinin seçtiğini sanır, fakat gerçek öyle değildir. Bu dediğim şeyler alt zihin düzeyinde olduğu için kimse anlamıyor. Erkek eğer zaaflarının farkında olup kendisini kontrol altına almazsa, dişiler parmaklarında oynatırlar erkekleri, ki oynatıyorlar zaten.
İnsan dişisi mi bunlar?

.

Nasıl anlıyorsun bana da öğret lütfen.
Sen ona baktığın zaman başka yöne bakıyorsa, ara sıra yanına gelip sen akıllı tahtada cmd ile ipconfig'i incelerken hiç alışkın olmadığın şekilde "Ne yapıyorsun?" diye sorunca; ya da canlı dersin başlayıp başlamadığını sınıf grubuna değil de sana soruyorsa anlarsın. En azından ben böyle anlıyorum. Ama lisede yollarımız ayrılacak maalesef :D

Geri
Yukarı