Kızlar neden duygularımızla oynar?

Dinle dostum, ben hiçbir zaman bir başka insanın duygularıyla oynamadım, oynamam da ama bu benim başıma 3 defa geldi ve bir 4. duruma hazır değilim. Bu nedenden ötürü bir daha hiçbir zaman güvenmeyeceğim.
Garip olaylardan galeyana gelip de "bir daha güvenirsem adam değilim" tarzı tavırlar takınmak doğru değil. Bence olayın sıcaklığını henüz üzerinden atamamışsın ki böyle iddialı konuşuyorsun.

İlişkinin sağlam temellere sahip olanı, arayarak "ilişkim olsun, çamurdan olsun" mantığıyla kurulmaz; rastlantılarla ve karşılıklı olacak şekilde olumlu etkileşimlerin sağlanmasıyla kurulur; bundan dolayı da önüne bak, hayatını yaşa ve herkesin de aynı olmadığı gerçeğini zihnine kazıyarak yaşantına devam et.

Garip olaylardan galeyana gelip de "bir daha güvenirsem adam değilim" tarzı tavırlar takınmak doğru değil. Bence olayın sıcaklığını henüz üzerinden atamamışsın ki böyle iddialı konuşuyorsun.

İlişkinin sağlam temellere sahip olanı, arayarak "ilişkim olsun, çamurdan olsun" mantığıyla kurulmaz; rastlantılarla ve karşılıklı olacak şekilde olumlu etkileşimlerin sağlanmasıyla kurulur; bundan dolayı da önüne bak, hayatını yaşa ve herkesin de aynı olmadığı gerçeğini zihnine kazıyarak yaşantına devam et.
Dürüst olmak gerekirse amacım ilişki felan değil. Sadece güven. Bütün bu başıma gelen olaylardan ötürü güvenmek istemiyorum sadece. Belki hak verirsin, belki vermezsin. Bu senin kararın hocam. Ama cidden bir yerden sonra insan çok kızıyor. Düşünsene. Bİr insan var, seviyorsuni o da seni seviyor(güya)birlikte çokca vakit geçirip hayal kuruyorsun. Sonra bir gün nedensiz bir şekilde senji terkeip gidiyor. Sonra öğreniyorsun ki sırf seni kıskandırmak için beraber :)

Dürüst olmak gerekirse amacım ilişki falan değil. Sadece güven. Bütün bu başıma gelen olaylardan ötürü güvenmek istemiyorum sadece. Belki hak verirsin, belki vermezsin. Bu senin kararın hocam. Ama cidden bir yerden sonra insan çok kızıyor. Düşünsene. Bir insan var, seviyorsuni o da seni seviyor(güya)birlikte çokca vakit geçirip hayal kuruyorsun. Sonra bir gün nedensiz bir şekilde senji terkeip gidiyor. Sonra öğreniyorsun ki sırf seni kıskandırmak için beraber :)

Fazla takılma hocam cidden sinirlenmene üzülmene değmez onun yerine hadi kolay gele sen yoluna ben yoluna benim de ilkti deneme amaçlı oldu hiç olmasaymışda olurmuş moralim bozuk olduğu ana denk gelince napıcan işte boşuna sinirlenmeyin sakin kalın değmez çünkü.

Erkeklerde de var, insanoğlu aşağılık bir varlık genel olarak. O yüzden (kız ya da erkek) herhangi birine güvenmek istiyorsan yukarıda dendiği gibi atıyorum garsonla konuşma tarzına bakacaksın. Bu garson yerine hizmetli de olabilir, başka biri de. Bu mesleklerden örnek vermemin sebebi bu bahsettiğin tipteki insanların onlara üstten bakmaları.
Bir başka deyişle bir insanı tanımak için kendisinden altta olduğunu düşünebileceği insanlara nasıl davrandığına bakacaksın, gerisi kolay.
Not: Bu konuda (garsona davranış biçimi) bile rol yapanlar var mı, var. Onlar bayağı tehlikeli, insanı iliğine kadar sömüren tipler. Özellikle o tarz insanlar için ayrıca dikkatli olunması lazım.

Geri
Yukarı