Kızlara ilgi duymuyorum

O nasıl oluyor? İlgi duymuyorsan mantıken ötmemesi lazım.

Ha sen öyle olmak istiyorsun.

Hetero olsak hangi kızı hangi doğru aldatmayan kırmayan üzmeyen bir kızı bulabilirizki o yüzden aseksüel olmak heterodan olmak daha iyi en azından seni aldatama kırma ya da üzme gibi şeyler yaşamazsın ve doğru kişiyi bulmakla bile telaş etmezssin.

Erkek ve kızlardan mı ikisi de aynı videoda şey yaparken ama hoşlansam bile ben aseksüel olmak istiyorum yine.

Normal bir şey. Herkesin ihtiyacı ihtiyacı malum yollardan hallediyorsun. Uzun bir süre halletmezsen zaten rüya görüp uyurken hallediyor vücut kendi.

Diğerine gelirsek bence sen kafanı yormak istemiyorsun emek vermek istemiyorsun bundan dolayı da "ilgi duymuyorum" diyorsun. Kendini şartlamışsın.
Hetero olsak hangi kızı hangi doğru aldatmayan kırmayan üzmeyen bir kızı bulabilirizki o yüzden aseksüel olmak heterodan olmak daha iyi en azından seni aldatama kırma ya da üzme gibi şeyler yaşamazsın ve doğru kişiyi bulmakla bile telaş etmezssin.

Tahminim doğru çıktı bence.

Bence tamamen televizyon dizilerinin etkisi. Ön yargı.

Bence tamamen televizyon dizilerinin etkisi. Ön yargı.

Televizyonla alakası yok benim arkadaşım bir sevgilisi bizim sınıftaydı sevgilisi bizim sınıfta aynı olan Suriyeli bir çocuğa kalp işareti yapmış Suriyeli çocuğa aşıktı yani televizyondanda alakalı değil dediğim şeyde belli oluyor.
Normal bir şey. Herkesin ihtiyacı ihtiyacı malum yollardan hallediyorsun. Uzun bir süre halletmezsen zaten rüya görüp uyurken hallediyor vücut kendi.

Diğerine gelirsek bence sen kafanı yormak istemiyorsun emek vermek istemiyorsun bundan dolayı da "ilgi duymuyorum" diyorsun. Kendini şartlamışsın.

Tahminim doğru çıktı bence.

Evet tahmininiz doğru çıktı.

Televizyonla alakası yok benim arkadaşım bir sevgilisi bizim sınıftaydı sevgilisi bizim sınıfta aynı olan Suriyeli bir çocuğa kalp işareti yapmış Suriyeli çocuğa aşıktı yani televizyondanda alakalı değil dediğim şeyde belli oluyor.

Evet tahmininiz doğru çıktı.

Tamam çevre etkileri işte.

Kendini o şekilde şartlandırmamalısın. İllaki doğru kişiyi bulursun. Lisedeysen zaten arayışa girme çünkü o kişileri üniversiteye gidersen bir daha görmeyeceksin bile.

Ben kız cinse ilgi duymuyorum ( şimdi diyenler olacak sen "gey"misin diyenlere ) yok arkadaş ben hem erkeklere ilgi duymuyorum hem de kızlara. Ben hiçbir canlıya ilgi duymuyorum. Nedense hiç kız arkadaşım yok.
14 yaşındayım demişsin ya red yiyip aşka küsmüş olabilirsin daha önceden ya da etrafındaki insanlar fazla aptaldır ya da bilmiyorum ergenlikten olabilir diyeceğim de ters tepmiş herhalde sana.

Geri
Yukarı