Kızlara açılamama

Furkan Tünel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar lise 2'ye gidiyorum. Fazlasıyla özgüven eksikliği var. Erkeklerle çok iyi muhabbet yaparım ama kızlara açılmak konusunda çok soğukkanlıyım. 1,70 boy, 68 kilo, beyaz tenli saçlarım uzun gözlerim çok büyük ve kirpiklerimde çok büyük birisiyim. Bir de kaşlarım çok kalın sınıfta çok dalga geçiyorlar. Üzüldüğümü belli etmek istemiyorum ama eve gittim mi saatlerce aynada kendime bakıyorum. Bir de o kadar dalga geçiyorlar ki artık " Kaş ne yapıyorsun" diye çağırıyorlar. Arkadaşlar benim özgüven ve dalga konusunda ne yapmam lazım ? Yardımlarını bekliyorum arkadaşlar.

Güncel.

Güncel.

Kaşın FPS ye etkisi oldukça az dert etme [emoji52]

Şu son günler ne oluyor anlamadım. Siz liseliler anlaşıp sosyalde konu açmaya mı karar verdiniz -_-
Hahaha neden ki ? :D benim gibi herkez konumu açıyor yoksa ?

Kız konusuna bişey demiyeceğim fakat şu kaş konusu insanların özellikleriyle dalga geçen insanlardan nefret ederim kötü birşey söylemek istemem ama biri kaş dediği an patlat sol gözüne sağ kroşeyi indir aşşağı bak bakayim birdaha söylebiliyormu
:D 2 ay önce Boks'u bıraktım. 2.5 senedir Boks'la uğraşıyodum. :D Şimdi benle dalga geçen insanları dövebilirim ama yanında emanetle dolaşıyorlar. Şimdi benle dalga geçseler hiç kaye bile almasam acaba dalga geçmekten vazgeçerlermi ?

Kaş konusuna takılma diyemem çünkü bende yaşamıştım bir benzerini. Eğer kafana çok çok takılıyorsa, berberde aldırabilirsin kaşlarını. Kız konusunda ise, tip önemli değildir. Evet günümüzde çoğu kız ne yazık ki 2 kitabı bile okumaktan çekindiği için, "badboy" ismiyle tabir ettikleri erkeklerden hoşlanıyor. Elbet seni seven de olur, beğenende yeter ki karakterinden ödün verme.

Özgüven şart. Neymiş efenim açılamıyorum... Bence bırakın da biraz da kızlar size açılsın.
Bu nasıl mı olacak? Tabii-ki de sağlam olan karakterinizle.(y) Ha ne var, poz verecek olan kız Hülya Avşar (genç iken) değil de Ayşen Gruda olur. :sıkıldım:

Dalga konusuna hiç girmeyelim, çünkü kendini bir b.k sanan karaktersizleri kale almamak gerek.

Kaş konusuna takılma diyemem çünkü bende yaşamıştım bir benzerini. Eğer kafana çok çok takılıyorsa, berberde aldırabilirsin kaşlarını. Kız konusunda ise, tip önemli değildir. Evet günümüzde çoğu kız ne yazık ki 2 kitabı bile okumaktan çekindiği için, "badboy" ismiyle tabir ettikleri erkeklerden hoşlanıyor. Elbet seni seven de olur, beğenende yeter ki karakterinden ödün verme.
Benim için çokta sıkıntı değil ama gün gittikçe artmaya başladı oda sıkıntı değil yani. Beni seven böyle sevsin :D Zaten ben hiç kızlarla takılmıyorum. Takılsam elbet çıkardı karşıma. Lise bu yani ciddi düşünemessin. Bence üniversitede ciddi düşünmek lazım. :D

Özgüven şart. Neymiş efenim açılamıyorum... Bence bırakın da biraz da kızlar size açılsın.
Bu nasıl mı olacak? Tabii-ki de sağlam olan karakterinizle.(y) Ha ne var, poz verecek olan kız Hülya Avşar (genç iken) değil de Ayşen Gruda olur. :sıkıldım:

Dalga konusuna hiç girmeyelim, çünkü kendini bir b.k sanan karaktersizleri kale almamak gerek.
Çok doğru söylüyorsun kaye almamak gerek. :D Artık kızlar tipe bakmıyor senin karakterine vede başka şeylere bakıyor.

Arkadaşlar kızların tek düşündüğü tip, para ve kendisine sadık erkek yani mükemmeli istiyorlar o yüzden kadın erkek ilişkilerinden midem bulanıyor. Cinsellik, para ve birbirlerinde sağladıkları çıkar ilişkisi artık her şey. Bırakın bu kız ayaklarını bunlara harcadığınız her bir dakikayı internette çok daha farklı bilgiler öğrenerek veya kitap okuyarak geçirin. Emin olun çok daha faydası olur. Bu tür işleri ne dert edinmeye değer nede farklı bir şekilde kafayı doldurmayı. Lisede, üniversite de serseri tipli, playboy havasında erkeklerle takılırlar üniversite bitince aman benim sevgilim başka kızlara bakmasın çirkin olsun ama bana sadık olsun ayakları. Kardeşlerim bu oyunlara gelmeyin bir yerlerini kaldırmayın şu kızların elinizdekilerle mutlu olun boş verin gerisini. :)

Güldürdün abi :LOL::LOL:

Yeni konular

Geri
Yukarı