Kızlara karşı çok soğuk davranmaya başladım

Dostum aynı duygu son 3 yıldır bende de var kadınlar salağa yatmayı çok seviyorlar ve en ufak duygusal reaksion alırlarsa karşılarındaki erkekten somurebilecekleri ve menfaatleri ugruna manipule edebileceklerini biliyorlar. Her kadın için demiyorum ama genelleme yaparsak bu doğru ve seven kadını hep kovaladıysan anlamışsındır ilişki zoraki oluşmuyor veya hep bizim istediğimiz kadınlar bizimle olmuyor cunku onlar kendilerinin ne kadar talep edildiğini biliyorlar ve siz onun uydu erkeğiymişsiniz şekline bürünüyor işi düştü mü yazar yoksa dünya yıkılsa yer yerinden oynasa sizle işi olmaz.
Artık benim için kız arkadaş ve normal erkek arkadaş devri bitmiştir. Kimseye güven falan duyamam. Sağolun yorumunuz için.

Her şeyin çıkar ve sahtecilik içerisinde döndüğünü düşünüyorsan davranışlarını buna göre belirle. Yani, eğer arkadaşının veya bir yakının yalancı ve çıkarcı olduğunu biliyorsan davranışlarını da bunu dikkate alarak şekillendir. Onunla oyna demek istiyorum ya da uğraşmam deyip soğuk kalmaya devam et.

Ergenlikle mi alakalı hocam? Çünkü annem ve babamda fark etti bu durumumu eskisi gibi konuşkan, neşeli değilsin diyorlar.

Evet ergenlikle alakalı bunlar. Vaktinde bana da oluyordu ama yine eski haline dönüyorsun.

Her şeyin çıkar ve sahtecilik içerisinde döndüğünü düşünüyorsan davranışlarını buna göre belirle. Yani, eğer arkadaşının veya bir yakının yalancı ve çıkarcı olduğunu biliyorsan davranışlarını da bunu dikkate alarak şekillendir. Onunla oyna demek istiyorum ya da uğraşmam deyip soğuk kalmaya devam et.
Mesafeli kalacağım hiç uğraşamam insanlarla.
Evet ergenlikle alakalı bunlar. Vaktinde bana da oluyordu ama yine eski haline dönüyorsun.
Umarım öyle olur zorla sohbet açmak zor geliyor.

Geri
Yukarı