Kızların her konudan egosunu tatmin etmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet ya kadın cinayetleri yapan erkekler tutuklanmamalı sadece parfüm kullanan kızlar tutuklanmalı.
Adaleti saglamiyor devlet o konuda. Yapacak bir sey yok. Ben de uzuluyorum bu duruma.
Neden ciddiye alıyorsun ki? Zaman kaybı boşver.
Ve yan hesabi ban yiyen biri gelmis 😁.
Anlamadım kadınlara olan düşmanlığınızı.
Kadinlara dusman degilim.

Ne kızların ego kasmak için foruma geleceğini ne de forumdaki kızların ego kastığını zannetmiyorum ama bu konu dışı kısmı acayip tadımı kaçırıyor. O kadar saçma konular açılıyor ki insanlar yeni konular ve yeni mesajlar kısmında konu başlığını görünce diğer konuları bırakıp sinirle konu dışına gidiyorlar, orada sayfalarca birbirlerine laf anlatmaya çalışıyorlar yine elde var sıfır. Olan da düzgünce konusunu açıp yardım veya fikir bekleyen adama oluyor.

Bence konu dışı başlıkları yeni konular ve yeni mesajlar kısmında gözükmemeli, bakmak isteyen insin aşağı bakıyorsa öyle baksın. İsteyen istediği konuyu açmakta özgür ama ben de foruma girdiğimde karşımda zart diye böyle saçma sapan konular görmek istemiyorum. Açılan konular forum kurallarına aykırı olmayabilir ama forumda bu tür konulardan tadı kaçan çok insan olduğuna eminim.

Hiçbir konuda ego tatmin etmiyorum.
Hocam profildeki siz misiniz gercekten? Neden moda ikonu gibi bir poz verdiginizi anlamaya calisiyorum. Bakin sadece bir soru niteliginde yanlis anlamayiniz.
Bir kere kizlar cok kotu parfum kokar.
Merdiven alti parfum kullanmasalar daha iyi olacak. Guzel kokuyor fakat hem sahte hem cok agir, erkekler olarak mahvoluyoruz. Bari cevreyi orijinal urunlerle kirletin. Saygilar hocam akliniza saglik.

Hocam profildeki siz misiniz gercekten? Neden moda ikonu gibi bir poz verdiginizi anlamaya calisiyorum. Bakin sadece bir soru niteliginde yanlis anlamayiniz.

Merdiven alti parfum kullanmasalar daha iyi olacak. Guzel kokuyor fakat hem sahte hem cok agir, erkekler olarak mahvoluyoruz. Bari cevreyi orijinal urunlerle kirletin. Saygilar hocam akliniza saglik.
Moda ikonluğu ile ne ilgisi var? Alt tarafı bir fotoğraf. :)
Niye etmiyorsun?
Neden edeyim? Mütevazı bir hayat sürmeye çalışıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı