Kızlarla konuşamıyorum

Hayır sönmesin çünkü sadece öyle kızlar yok. Onlara kim bilir kaç kişi yazıyordur da birçoğuna öylesine random atıp geçiyorlardır.
Buna katılıyorum, muhtemelen dm kutusu böyledir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kızların hiçbiri ile konuşamıyorum. Arkadaşım olsun, sevdiğim olsun fark etmiyor. Sadece olgun kadınlarla konuşabiliyorum. Bir espri yapıyorum. Sadece 30+ kadınlar gülüyor. Bende ne sıkıntı var? Anlamadım ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızların hiçbiri ile konuşamıyorum. Arkadaşım olsun, sevdiğim olsun fark etmiyor. Sadece olgun kadınlarla konuşabiliyorum. Bir espri yapıyorum. Sadece 30+ kadınlar gülüyor. Bende ne sıkıntı var? Anlamadım ki.
Instagramda ya da Snapchat'teyse eğer alev emojisi at devamı gelir zaten yeni nesil böyle işliyor. :D

O kız sana yüksek ihtimalle konuşmak istemediği için random atıyordur eğer o kız arkadaşınız ise bence hiç bozmayın çünkü reddetme ihtimali yüksek ayrıca tek kıza bağlı kalmayın artık bulunduğun şehirde binlerce hatta belki milyonlarca seçeneğin var.

O kız sana yüksek ihtimalle konuşmak istemediği için random atıyordur eğer o kız arkadaşınız ise bence hiç bozmayın çünkü reddetme ihtimali yüksek ayrıca tek kıza bağlı kalmayın artık bulunduğun şehirde binlerce hatta belki milyonlarca seçeneğin var.
7. sınıftan 10. sınıfın sonuna kadar giden arkadaşlığı sırf aşk uğruna bozduk. Aslında ben hoşlanıyordum zaten ilk adımı o attı ama orası farklı konu. Şu an 19 yaşındayım ne o var ne de arkadaşlığı :)

Günaydın yazmak zorunda değilsin ki, yazınca da herşey çözülecek değil. 2 gün muhabbet etmeye çalış 2. Gün yemeğe davet et gelmezse bilki bu hayır demek uzaklaş başkalarını bak. Bu arada batı kültüryle büyümeyen kızlara centilmenlik yapmaya kalkmayın adınızı anında sapık takarlar.

Son düzenleme:
Günaydın yazmak zorunda değilsin ki, yazınca da herşey çözülecek değil. 2 gün muhabbet etmeye çalış 2. Gün yemeğe davet et gelmezse bilki bu hayır demek uzaklaş başkalarını bak. Bu arada batı kültüryle büyümeyen kızlara centilmenlik yapmaya kalkmayın adınızı anında sapık takarlar.
Hocam daha günaydın yazmayan adam yemeğe mi davet edecek? Ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı