Kızlarla sevgili olma rehberi (çok kolay)

@erme 30 yaşına gelmiş kadını ne yapacaksın hocam yumurtası omlet olmus.

Bir şey yapacağımdan değil. Ama hayat da 20'de bitmiyor işte. Kızların ergenlik çağını ve biraz sonrasını gözlemleyerek genel bir yargıya varılmamalı.

15, 16 yaşındaki oğlanlar da PEMBE PEMBE diye geziyor. Onlar da büyüyüp adam olduklarında bunun önemi klamayacak benzer şekilde.

Bir şey yapacağımdan değil. Ama hayat da 20'de bitmiyor işte. Kızların ergenlik çağını ve biraz sonrasını gözlemleyerek genel bir yargıya varılmamalı.

15, 16 yaşındaki oğlanlar da PEMBE PEMBE diye geziyor. Onlar da büyüyüp adam olduklarında bunun önemi klamayacak benzer şekilde.
Öyle zaten de ilk ilişki için 30 yaşında birini tercih ediyosan yaşın 35-40 olmalı en az. E o yaşa kadar da bir zahmet evlen yani.

Bir yaşa kadar pısırıklık olsa da 30 yaşında kadınlar, gene 30 yaşında erkeklerden yırtıcılık beklemezler, efendilik beklerler.

Bu doğru. Kadınlara yakınlaşmak ile uzun ilişki yürütmek farklı tecrübeler. Gençliğinizi çok heyecanlı yaşadıysanız istediğiniz kadar fazla kadınla yakınlaşın genelde uzun süreli ilişkilerde pek başarılı olamazsınız.
Ben gençliğimde uzun süreli ilişkilere fazla yaklaşmadım, kısa süreli (tek gecelik de dahil olmak üzere) ilişkilerim az buz oldu fakat genel olarak kariyerime vs. odaklanmayı tercih ettim, yani uzun vadeli düşünmeyi tercih ettim. Şu anki eşimle tanıştığımda 28 yaşındaydım. Doğru mu yaptım bilmiyorum, şu anki halimden memnunum. Bu tarz konularda mutlak doğru bir şey yok diye düşünüyorum. Redpill tarzı konular kült olarak tanınmaması gereken konular ama ne anlatıyorlar bunu gözden geçirmekte de fayda var. Vizyonunuz genişler, bazı konular hakkındaki düşünceleriniz daha netleşir en azından. Bu düşünceleriniz Redpill'e yakın da olabilir, uzak da olabilir. İllaki Redpill ile uyuşan veya çelişen görüşleriniz olur. Şahsen benim var.

Yani hiçbir kez YouTube kanalı önerip ban yiyen görmedim. Ancak bunu spam şeklinde yaparsaniz yersiniz diye biliyorum.

Erkek Adam ve Karanlık Rüya'ya da bakabilirsin. Karanlık Rüya bence evrimsel psikoloji konusunda bokunu çıkartıyor, Erkek Adam o konuda daha samimi, daha ahaliye yakın konuşuyor. Aynı zamanda bu iki kanalın siteleri de var. Neyse, her şeyden önce yukarıda da belirttiğim gibi:

Bu tarz konularda mutlak doğru bir şey yok diye düşünüyorum. Redpill tarzı konular kült olarak tanınmaması gereken konular ama ne anlatıyorlar bunu gözden geçirmekte de fayda var. Vizyonunuz genişler, bazı konular hakkındaki düşünceleriniz daha netleşir en azından. Bu düşünceleriniz Redpill'e yakın da olabilir, uzak da olabilir. İllaki Redpill ile uyuşan veya çelişen görüşleriniz olur. Şahsen benim var.

Öyle zaten de ilk ilişki için 30 yaşında birini tercih ediyorsan yaşın 35-40 olmalı en az. E o yaşa kadar da bir zahmet evlen yani.

Niye 35, 40 olsun? 30 yaşında bir erkek de 30, belki bir iki yaş büyük birini tercih edebilir. Evlenmek de zorunluluk değil. Kimi 25'inde bulur, kimi 50'sinde. Kimi de bulup evlenmez, sevgili kalır.

@erme hocam 1 hafta kendi basina kaldın mı evde? İnanılmaz sıkıcı bir şey ve bunu yıllar boyu olduğunu düşün nasıl mutlu olacaksın bundan bahsediyorum belli bir yaştan sonra kesin gerekli bir şey bence ha sen çok muthissindir playboysundur falan ailen paran varsa ancak bir yere götürür o zaman da bir düzen tutturamazsin yine sorun. Ha ama 30 yaşında bilmem kaç kötü erkekle birlikte olmuş belki çocuk zar zor yapacak kadınla birlikte olmak istiyorsan senin kararın.

@BruceWaynee Tekrar belirteyim bu önerdiğim kanallar ve senin halihazırda izlediklerin dahil senin yaşına göre pek uygun değiller. (Liseli olduğunu farz ediyorum) Takip edebilirsin ancak vaktinin büyük bir kısmını ayırma. (aslında hiçbir zaman ayırma, arada bak geç) Bu yaşta yapman gerektiğini düşündüğüm şeyleri daha önce şu konumda anlatmıştım: 20 yaş altı gençlere tavsiyeler

@erme hocam 1 hafta kendi basina kaldın mı evde? İnanılmaz sıkıcı bir şey ve bunu yıllar boyu olduğunu düşün nasıl mutlu olacaksın bundan bahsediyorum belli bir yaştan sonra kesin gerekli bir şey bence ha sen çok muthissindir playboysundur falan ailen paran varsa ancak bir yere götürür o zaman da bir düzen tutturamazsin yine sorun. Ha ama 30 yaşında bilmem kaç kötü erkekle birlikte olmuş belki çocuk zar zor yapacak kadınla birlikte olmak istiyorsan senin kararın.

20'sine kadar bile binbir türlü pislik etmiş, gözüne, diline sahip çıkmamış, zina etmiş, pek çok kızla düşüp kalkmış erkeği sorun etmiyor kimse bu kadar ama.

30 yaşında kadın zar zor çocuk yapmaz birincisi, bir rahatsızlığı yoksa. Benden önce birlikte oldukları da beni bağlamaz. Her erkek evlenene kadar hanım hanımcık kızlarla ilişkilerini yürütmüyor herhalde.

@bbiwy hocam lise bitti 19 yaşındayım. Ve bu tarz şeylerin sindire sindire öğrenilmesini gerektiğini düşünüyorum. Açıkçası bu listede tek sorun yaşadığ yer mastürbasyondu ergenlige erken sayılabilicek bir yaşta girdim 12 yaşındayken ve hiçbir bilincim de olmadığı için zararı olmaz zannedip iyice suyunu çıkartıyodum ama son bir senedir onu da düzene soktum.

@erme, tam tersine yetişkin yaştaki kadınlar, pısırık erkeklerden hoşlanmaz. Sebebini bilmiyorum ancak doğası gereği olmalı. Her zaman için onların gözünde erkek, yırtıcıdır ve kendi kendine yetebilendir. Bu sebepten kızlara karşı dert yanmayın, dert anlatmayın. Bu sizi direkt 1-0 başlatır ve kızın karşısında sadece ezik konumuna düşersiniz. Kızdan da dert dinlemeyin, sadece ilgi kaynağı olursunuz. İkisi arasındaki dengeyi tutturabilmek cidden çok önemli. Bu olaya şu gözle bakıyorum: Erkek ya da kız fark etmeksizin, kimsenin ne derdini dinlerim ne de dert anlatırım çünkü kimse benim dert küpüm değil, aynı şekilde ben de onların dert küpü değilim. Hem anlatılanlar, sonradan insanın ayağına dolaşabiliyor. Bundan dolayı anlatmamayı tercih ediyorum.

20'sine kadar bile binbir türlü pislik etmiş, gözüne, diline sahip çıkmamış, zina etmiş, pek çok kızla düşüp kalkmış erkeği sorun etmiyor kimse bu kadar ama.

Zinadan kastınızın evlilik dışı cinsel ilişki olduğunu düşünerekten bu konu hariç diğerlerine katılıyorum. Sevgili olan kişilerin seks yapması için dini sebepler dışında illa evlilik gerekli diye düşünmüyorum. Birbirini seven iki insan için seks oldukça güzel, bağ kuvvetlendirici ve sağlıklı bir aktivite.

@Erme, tam tersine yetişkin yaştaki kadınlar, pısırık erkeklerden hoşlanmaz.

Hiçbir kadın pısırık erkekten hoşlanmaz benim düşünceme göre. Ama uzun süreli, evliliğe kadar giden ilişkiler için bazı konularda yumuşamak gerekebiliyor. Sanırım ben çok belli ediyorum. ;)

Geri
Yukarı