Kızlarla sevgili olma rehberi (çok kolay)

Zinadan kastınızın evlilik dışı cinsel ilişki olduğunu düşünerekten bu konu hariç diğerlerine katılıyorum. Sevgili olan kişilerin seks yapması için dini sebepler dışında illa evlilik gerekli diye düşünmüyorum. Birbirini seven iki insan için seks oldukça güzel, bağ kuvvetlendirici ve sağlıklı bir aktivite.

Bende sizin gibi düşünüyorum ama bu ülkede kadın yapınca fahişe deyip erkek yapınca milli diyen bir kitle var. Onlara ithafen söyledim.

@bbiwy hocam lise bitti 19 yaşındayım. Ve bu tarz şeylerin sindire sindire öğrenilmesini gerektiğini düşünüyorum. Açıkçası bu listede tek sorun yaşadığ yer mastürbasyondu ergenlige erken sayılabilecek bir yaşta girdim 12 yaşındayken ve hiçbir bilincim de olmadığı için zararı olmaz zannedip iyice suyunu çıkartıyordum ama son bir senedir onu da düzene soktum.

Aferin, doğru yoldasın.

@bbiwy, işin ucu evliliğe gidecekse ona tabii ki bir şey diyemem. Yerine göre davranılmalı ancak günümüz ilişkileri için konuşacak olursak tamamıyla menfaat ve çıkar üzerine kurulu. Siz de bilirsiniz. Buna en iyi örnek olarak da üniversite dostlukları verilebilir.

Bende sizin gibi düşünüyorum ama bu ülkede kadın yapınca fahişe deyip erkek yapınca milli diyen bir kitle var. Onlara ithafen söyledim.

Bekaret kavramının benim kişisel görüşümce hiçbir anlamı yok. İlk defa seks yapmış kişiye ne milli derim ne de fahişe derim. Forumda da hep bunu söylerim.

Bekaret meselesini de kafaya takmayın, bekaret diye bir şey yok. Bu kavram tamamen insan uydurmasıdır. Karşınızdaki kişiyle birlikte birbirinizle cinsel ilişkiye girmek istiyorsanız, bunu yapın. Eğer dininiz bütün biriyseniz, dini meseleler dışında önünüzde hiçbir engel yok. Yine de muhafazakâr bir aileden gelen bir kadınla evlenmeden cinsel ilişki yaşamadan önce üç defa düşünmenizi tavsiye ederim. Aynı erkeğin bakir olduğu veya olmadığı, aynı kadının bakire olduğu veya olmadığı halleri arasında hiçbir fark yok. Forumdaki arkadaşlar benim bekaret hakkındaki düşüncelerimi biliyorlar. Eğer bir erkekseniz, karşınızdaki kadın bakire değilse bu tek başına bir red flag değildir. Kaç kişiyle, kimlerle ve ne sıklıkla seks yapmış vs. bu tarz diğer etkenlerin önemi çok daha büyük. Sırf bekaretinizi kaybettiniz diye size karşı düşünceleri değişen (olumlu veya olumsuz) kişiyle sağlıklı bir ilişki yaşamanız pek mümkün değil. Bekaretin tek başına bir önemi yoktur.

@bbiwy, öyle. Bazı kişilerin de gereksiz yere kafaya taktığını düşünüyorum. Böyle şeylere hiç gerek yok. İnsanın olduğu yerde her zaman için kaos, karmaşa, hainlik olacaktır. Bunun hiçbir zaman garantisi verilemez ve en iyi insanların bile zaman zaman hainlik yaptığı olacaktır. Kafaya takmadan, nabza şerbet vererek devam etmek en doğrusu olacaktır.

@bbiwy hocam valla benim günümüz ilişkisinde moralimi bozan tek şey dürüst olunca kaybetmek. Başlangıcta güzel olan bir kıza ne zaman güzel olduğunu anlatsam kaybediyorum açıkçası ve bazen insan duygularını açığa vurmak istiyor.

@BruceWaynee, bir kız güzel olsa bile bunu yüzüne vurmayın. Tersine güzel değilsin, daha da güzel olabilirsin deyin. Bir kıza güzelliğini yüzüne vurursanız direkt yedektesiniz, şaşmaz bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı