Kızlarla uğraşmaya değer mi?

Fırat özen

Hectopat
Kızlarla uğraşmaktan sıkıldım tripleri nazları egoları mutlu olalım diye bir yola girmek istiyorum ama hiçbiri mutlu etmesini bilmiyor. Tam tersi üzmekte 1 numaralar. Giden para duygu oluyor. Elde var 0 :( oyunların verdiği zevki 1 tane kızdan alamadım. Yaşlanıyoruz da. Yaş 24 :)

Olacağı varsa olur, takıntı haline getirmeyin. Zaten "arayarak", ilişkim olsun çamurdan olsun mantığıyla bir anlık heves eseri kurulan ilişkilerin gidişatına aşağı yukarı aşinalığınız vardır diye düşünüyorum.

Hocam kişiden kişiye değişir evlenenler nasıl evleniyor ama bir kız naz yapıyorsa sürekli para istiyorsa falan bence de uğraşmaya değmez ama bir kere aşık olursan bırakamama gibi bir olasılık da var.

Hocam lisedeki ergen triplerinden ötürü bir kızı yıllarca sevdim şuan lise bitti ve üniversitedeyim ardıma baktığım zaman sadece kendini üzmüş sevgisi umursanmamış birini görüyorum. Gerek yok aşk dediğin şeyi ileriye falan saklamanı tavsiye ederim. Eğer karşılığında sevgi falan almıyorsan yine aynı triplere hiç girme sen seversin ama sevdiğin kişi onu hiç umursamayan birini sever falan filan. O yüzden ciddi ilişki arıyorsan ileriye sakla kafa yapılarının oturduğu daha fazla çevrenin oluştuğu bir döneme.

Yeni konular

Geri
Yukarı