Klavyede hangi Switch tercih edilmeli?

Bütçe
350

421440

Hectopat
Klavye değiştireceğim. Bu sefer mekanik almayı düşünüyorum ama çok fazla çeşit var; kırmızı, mavi, siyah, beyaz, kahverengi vb.

Birçok Switch var, hangisi ne işe yarıyor hiçbir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğerlerine göre sessiz olduğu için red tercih etmek istiyorum. Ama 350 TL bütçe ile sadece Redragon Red Switch alabilirsin diye düşünüyorum.

Klavye değiştireceğim. Bu sefer mekanik almayı düşünüyorum ama çok fazla çeşit var; kırmızı, mavi, siyah, beyaz, kahverengi vb.

Birçok Switch var, hangisi ne işe yarıyor hiçbir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Red Switch pek de sessiz değil hocam katılmıyorum fikrinize. Mavinin biraz daha tok sesli hali kırmızı Switch.

Mavi öneririm sesi güzel.

Sesli mi sessiz mi tercih edersiniz? Ne tür oyunlar sıklıkla oynarsınız?

Bu konumda hepsi mevcut.

Bu konumda hepsi mevcut.
Şöyle enfes konuları sosyalin girişine asmak lazım. Harikasınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı