Klavyede tuş üstünde leke olursa ikinci iade kabul edilir mi?

MurMur17

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Hepsiburada'dan satıcısı Nethouse diye gözüken yerden 1 adet SteelSeries Apex 5 almıştım. Tuşların üzerinde lekeye benzer şeyler olduğu için değişim talebiyle klavyeyi geri göndermiştim ve bana talebimin onaylandığını söylediler. Değişim ürünü dün elime geçti ve tekrar açıp baktığımda aynı leke tarzı şeyleri gördüm (fotoğrafta olduğu gibi). Bunu görür görmez iade talebi oluşturdum fakat aklıma bir soru takıldı. Firma sizce iade talebini kabul eder mi?

7DA2F08E-28DF-4FBB-9658-B5EE8F02CAF3.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunsuz ürün göndermek zorundalar. Eğer ürün kusurluysa iade gerçekleşir zaten. Gerçekleşmezse THH'ye başvurursunuz.

Acaba aynı ürünü geri dönermiş olabilirler mi diye düşünüyorum? İzler aynı yerde mi?

Merhaba. Hepsiburada'dan satıcısı Nethouse diye gözüken yerden 1 adet SteelSeries Apex 5 almıştım. Tuşların üzerinde lekeye benzer şeyler olduğu için değişim talebiyle klavyeyi geri göndermiştim ve bana talebimin onaylandığını söylediler. Değişim ürünü dün elime geçti ve tekrar açıp baktığımda aynı leke tarzı şeyleri gördüm (fotoğrafta olduğu gibi). Bunu görür görmez iade talebi oluşturdum fakat aklıma bir soru takıldı. Firma sizce iade talebini kabul eder mi?

Eki Görüntüle 1543449
İkinci el ürün satan hepsiburada😳

Sorunsuz ürün göndermek zorundalar. Eğer ürün kusurluysa iade gerçekleşir zaten. Gerçekleşmezse THH'ye başvurursunuz.

Acaba aynı ürünü geri dönermiş olabilirler mi diye düşünüyorum?

Bu değişim ürünüydü. Yani bir önceki klavyeyi de aynı sorundan dolayı göndermiştim. Eski klavyede enter tuşunun üzerinde de bu leke tarzı şeyden vardı. Bu yeni gelen üründe o tuşta o lekeyi göremedim. Ama ürünün tekrar aynı hatayla gelmesi canımı sıktı aşırı derecede.

İkinci el ürün satan hepsiburada😳

Hepsiburada aracı firma değil mi? Yoksa ben mi yanlış biliyorum. Klavyeyi satan Nethouse adlı bir firma. WhatsApp destek hatlarına da yazdım fakat 20dk geçti hala geri dönüş alamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı