Klima önerisi

Ben Bosch marka kanal tipi klima kullanıyorum. 2 yıl önce yazlık için 3 adet almıştım. Çok iyi soğutuyor. Resmen tüm ev buz gibi oluyor. Sistemi tavan arasına gömdüm, diğer klimalar gibi ortada kötü bir görüntü olmuyor ancak tavan yüksekliğinin bu iş için uygun olması gerekiyor. Biraz pahalı ama çok konforlu öneririm.

Ben Bosch marka kanal tipi klima kullanıyorum. 2 yıl önce yazlık için 3 adet almıştım. Çok iyi soğutuyor. Resmen tüm ev buz gibi oluyor. Sistemi tavan arasına gömdüm, diğer klimalar gibi ortada kötü bir görüntü olmuyor ancak tavan yüksekliğinin bu iş için uygun olması gerekiyor. Biraz pahalı ama çok konforlu öneririm.
Hangi ürünü aldınız ? Model yazar mısınız ? https://www.hepsiburada.com/arcelik...btu-duvar-tipi-inverter-klima-pm-HB00000BSSUD

Bu ikisi nasıldır ?

2’si de kötü değildir ancak ben İstanbul’daki evde Arçelik olanın 2016 yılında çıkan modelini kullanıyorum ve bir dünya sorun yaşadım. Sürekli gaz kaçağı oluyordu, sürekli servis gelip bakıp gidiyordu falan. Şimdi bir parçayı değiştirdik sıkıntı çıkartmıyor ancak bu üründe aynı sorunu yaşar mısın bilmiyorum. Ama performansı kötü değil gayet soğutuyor. Hiç Samsung marka klima kullanmadım.

Ne aldınız? Ben de Antre'ye koymak için bir tane arıyorum. Hemen şimdi satın alacağım ki kargoya verilsin bir an önce. Bu sıcaklar dayanılmaz sıcaklar.

Şimdi biz yakın zamanda Arçelik klima aldık ekolojik inverter olanlardan yeni. Biri 9000 biri 12000 olarak iki iç, tek dış ünite olarak aldık takılalı 2 hafta oluyor gayet güzel tavsiye ederim şu an buz gibi oda. Şey yapabilirsiniz hocam arçeliğin sitesinden klima için ücretsiz keşif var. Keşif ekibi gelip odanızın ölçüsü, evin konumu bakış açısı, bulunduğunuz bölgeye göre değerlerle beraber odayı tam şekilde soğutacak klima için ölçümlerde bulunacaktır. Sizde o ölçülere göre alabilirsiniz klimaları zaten size detaylı bir şekilde anlatacaklardır. İleride klimayı başka bir eve ya da odaya taşımak için de belki tavisye ettikleri değerin bir üstünü almanın mantıklı olup olmayacağını da konuşabilirsiniz.
Ki bu arçeliğin klimaları dış görünüş olarak çok hoş ve şık.

Şimdi biz yakın zamanda Arçelik klima aldık ekolojik inverter olanlardan yeni. Biri 9000 biri 12000 olarak iki iç, tek dış ünite olarak aldık takılalı 2 hafta oluyor gayet güzel tavsiye ederim şu an buz gibi oda. Şey yapabilirsiniz hocam arçeliğin sitesinden klima için ücretsiz keşif var. Keşif ekibi gelip odanızın ölçüsü, evin konumu bakış açısı, bulunduğunuz bölgeye göre değerlerle beraber odayı tam şekilde soğutacak klima için ölçümlerde bulunacaktır. Sizde o ölçülere göre alabilirsiniz klimaları zaten size detaylı bir şekilde anlatacaklardır. İleride klimayı başka bir eve ya da odaya taşımak için de belki tavisye ettikleri değerin bir üstünü almanın mantıklı olup olmayacağını da konuşabilirsiniz.
Ki bu arçeliğin klimaları dış görünüş olarak çok hoş ve şık.

Samsung'un bir klimasını buldum. 12.000'lik. 140 metrekare Ev'i soğutmak istiyorum. Hepsiburada'da 15.3000 TL. Onu almayı düşünüyorum.

Samsung'un bir klimasını buldum. 12.000'lik. 140 metrekare Ev'i soğutmak istiyorum. Hepsiburada'da 15.3000 TL. Onu almayı düşünüyorum.
12000'lik naptın hocam sadece 25 metre karelik odamızı soğutuyor evi soğutamazsın. Diyorum ya arçeliğin keşif ekibi ücretsiz alsan da almasanda klimalarını yine de bi profesyonel ile görüş bilgi al.

12000'lik ne yaptın hocam sadece 25 metre karelik odamızı soğutuyor evi soğutamazsın. Diyorum ya arçeliğin keşif ekibi ücretsiz alsan da almasanda klimalarını yine de bir profesyonel ile görüş bilgi al.

Karsta yaşıyorum ben zaten. Dışarı 36 derece bile değil. Ama ev biraz fazla güneş alıyor. Salonu ve 1 tane daha odayı kapatsam geri kalan odaları 27 dereceye düşürse yeter benim için. İşimi görmez mi?

Karsta yaşıyorum ben zaten. Dışarı 36 derece bile değil. Ama ev biraz fazla güneş alıyor. Salonu ve 1 tane daha odayı kapatsam geri kalan odaları 27 dereceye düşürse yeter benim için. İşimi görmez mi?
Ne desek yalan olur inan. Klimaların ısıtma özelliği de mevcut zaten ama ücretsiz böyle bir imkan varken kullanmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı